Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

26.08.2018 Rotor Volgograd - Fakel
  • Rotor Volgograd-Fakel takım karşılaştırması
  • Rotor Volgograd-Fakel arasındaki maçlar
26.08.2018 SKA-Energiya 08:00 Luch Vladivostok
  • SKA-Energiya-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • SKA-Energiya-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
26.08.2018 Sibir 09:00 Khimki
  • Sibir-Khimki takım karşılaştırması
  • Sibir-Khimki arasındaki maçlar
26.08.2018 Tyumen 11:00 Tambov
  • Tyumen-Tambov takım karşılaştırması
  • Tyumen-Tambov arasındaki maçlar
26.08.2018 Zenit St. Petersburg II 11:30 Spartak Moskva II
  • Zenit St. Petersburg II-Spartak Moskva II takım karşılaştırması
  • Zenit St. Petersburg II-Spartak Moskva II arasındaki maçlar
26.08.2018 Krasnodar II 14:00 Tom' Tomsk
  • Krasnodar II-Tom' Tomsk takım karşılaştırması
  • Krasnodar II-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
26.08.2018 Mordovia Saransk 14:30 Chertanovo
  • Mordovia Saransk-Chertanovo takım karşılaştırması
  • Mordovia Saransk-Chertanovo arasındaki maçlar
26.08.2018 Baltika 15:00 Shinnik
  • Baltika-Shinnik takım karşılaştırması
  • Baltika-Shinnik arasındaki maçlar
26.08.2018 Shakhter-Volga-Olimpiets 15:00 Avangard Kursk
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Avangard Kursk takım karşılaştırması
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Avangard Kursk arasındaki maçlar
26.08.2018 Torpedo Armavir 16:00 Dinamo St. Petersburg
  • Torpedo Armavir-Dinamo St. Petersburg takım karşılaştırması
  • Torpedo Armavir-Dinamo St. Petersburg arasındaki maçlar
19.08.2018 Spartak Moskva II 2 - 0 Rotor Volgograd
  • Spartak Moskva II-Rotor Volgograd maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva II-Rotor Volgograd arasındaki maçlar
18.08.2018 Dinamo St. Petersburg 0 - 1 Shakhter-Volga-Olimpiets
  • Dinamo St. Petersburg-Shakhter-Volga-Olimpiets maçı istatistikleri
  • Dinamo St. Petersburg-Shakhter-Volga-Olimpiets arasındaki maçlar
18.08.2018 Avangard Kursk 0 - 2 Baltika
  • Avangard Kursk-Baltika maçı istatistikleri
  • Avangard Kursk-Baltika arasındaki maçlar
18.08.2018 Tambov 2 - 2 Mordovia Saransk
  • Tambov-Mordovia Saransk maçı istatistikleri
  • Tambov-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
18.08.2018 Fakel 2 - 0 Khimki
  • Fakel-Khimki maçı istatistikleri
  • Fakel-Khimki arasındaki maçlar
18.08.2018 Chertanovo 2 - 2 SKA-Energiya
  • Chertanovo-SKA-Energiya maçı istatistikleri
  • Chertanovo-SKA-Energiya arasındaki maçlar
18.08.2018 Shinnik 1 - 0 Zenit St. Petersburg II
  • Shinnik-Zenit St. Petersburg II maçı istatistikleri
  • Shinnik-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
18.08.2018 Tyumen 0 - 0 Sibir
  • Tyumen-Sibir maçı istatistikleri
  • Tyumen-Sibir arasındaki maçlar
18.08.2018 Tom' Tomsk 3 - 0 Torpedo Armavir
  • Tom' Tomsk-Torpedo Armavir maçı istatistikleri
  • Tom' Tomsk-Torpedo Armavir arasındaki maçlar
18.08.2018 Luch Vladivostok 0 - 1 Krasnodar II
  • Luch Vladivostok-Krasnodar II maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-Krasnodar II arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Krasnodar II 7 5 2 0 11 5 +6 17
2 Tom' Tomsk 7 5 1 1 10 2 +8 16
3 Shakhter-Volga-Olimpiets 7 4 3 0 8 4 +4 15
4 Spartak Moskva II 7 4 2 1 9 4 +5 14
5 Tambov 7 4 2 1 12 8 +4 14
6 Dinamo St. Petersburg 7 3 2 2 12 9 +3 11
7 Shinnik 7 3 2 2 6 6 +0 11
8 Avangard Kursk 7 3 1 3 6 8 -2 10
9 SKA-Energiya 7 2 4 1 11 8 +3 10
10 Mordovia Saransk 7 2 3 2 11 9 +2 9
11 Sibir 7 2 3 2 4 7 -3 9
12 Khimki 7 3 0 4 8 10 -2 9
13 Chertanovo 7 2 3 2 11 11 +0 9
14 Tyumen 7 2 3 2 8 6 +2 9
15 Luch Vladivostok 7 2 2 3 4 3 +1 8
16 Rotor Volgograd 7 1 3 3 3 7 -4 6
17 Fakel 7 2 0 5 7 8 -1 6
18 Baltika 7 1 3 3 8 12 -4 6
19 Torpedo Armavir 7 0 1 6 2 15 -13 1
20 Zenit St. Petersburg II 7 0 0 7 4 13 -9 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Krasnodar II 6 4 2 0 9 4 14
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Shakhter-Volga-Olimpiets 6 4 2 0 6 2 14
  • G
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Tambov 6 3 2 1 10 7 11
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
4 Spartak Moskva II 6 3 2 1 8 4 11
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
5 Shinnik 6 3 1 2 5 5 10
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
  • G
6 Avangard Kursk 6 3 1 2 5 6 10
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
7 Dinamo St. Petersburg 6 2 2 2 10 8 8
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
  • M
8 Chertanovo 6 2 2 2 10 10 8
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
9 Tom' Tomsk 4 2 1 1 5 2 7
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
10 Sibir 5 2 1 2 2 5 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
11 SKA-Energiya 6 1 4 1 8 8 7
  • B
  • B
  • G
  • B
  • M
  • B
12 Fakel 6 2 0 4 6 6 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
13 Khimki 6 2 0 4 7 10 6
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
14 Mordovia Saransk 6 1 3 2 10 9 6
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
15 Baltika 5 1 3 1 6 5 6
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
  • G
16 Rotor Volgograd 5 1 2 2 2 4 5
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
17 Luch Vladivostok 5 1 2 2 3 2 5
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
18 Tyumen 4 0 3 1 3 4 3
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
  • B
19 Torpedo Armavir 5 0 1 4 2 11 1
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
20 Zenit St. Petersburg II 6 0 0 6 3 11 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Krasnodar II 3 1 2 0 5 3 5 4 4 0 0 6 2 12
2 Tom' Tomsk 6 4 1 1 9 2 13 1 1 0 0 1 0 3
3 Shakhter-Volga-Olimpiets 3 2 1 0 4 2 7 4 2 2 0 4 2 8
4 Spartak Moskva II 3 2 1 0 4 1 7 4 2 1 1 5 3 7
5 Tambov 3 0 2 1 3 4 2 4 4 0 0 9 4 12
6 Dinamo St. Petersburg 3 1 0 2 3 4 3 4 2 2 0 9 5 8
7 Shinnik 4 1 2 1 2 2 5 3 2 0 1 4 4 6
8 Avangard Kursk 4 2 0 2 3 4 6 3 1 1 1 3 4 4
9 SKA-Energiya 4 2 1 1 7 4 7 3 0 3 0 4 4 3
10 Mordovia Saransk 3 1 1 1 6 4 4 4 1 2 1 5 5 5
11 Sibir 2 1 0 1 1 2 3 5 1 3 1 3 5 6
12 Khimki 3 1 0 2 4 5 3 4 2 0 2 4 5 6
13 Chertanovo 4 1 3 0 7 5 6 3 1 0 2 4 6 3
14 Tyumen 6 2 3 1 7 4 9 1 0 0 1 1 2 0
15 Luch Vladivostok 5 2 1 2 4 2 7 2 0 1 1 0 1 1
16 Rotor Volgograd 2 1 1 0 2 1 4 5 0 2 3 1 6 2
17 Fakel 4 2 0 2 6 3 6 3 0 0 3 1 5 0
18 Baltika 2 0 1 1 3 4 1 5 1 2 2 5 8 5
19 Torpedo Armavir 2 0 0 2 1 4 0 5 0 1 4 1 11 1
20 Zenit St. Petersburg II 4 0 0 4 4 10 0 3 0 0 3 0 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Chertanovo 7 0 0 2 2 3 0 0 0 0 3.14
2 Dinamo St. Petersburg 7 0 2 1 1 1 2 0 0 0 3.00
3 Baltika 7 1 0 2 1 2 1 0 0 0 2.86
4 Tambov 7 1 0 0 4 2 0 0 0 0 2.86
5 Mordovia Saransk 7 0 1 1 3 2 0 0 0 0 2.86
6 SKA-Energiya 7 0 0 3 3 1 0 0 0 0 2.71
7 Khimki 7 0 3 1 0 2 1 0 0 0 2.57
8 Zenit St. Petersburg II 7 0 3 0 3 0 1 0 0 0 2.43
9 Torpedo Armavir 7 0 2 1 3 1 0 0 0 0 2.43
10 Krasnodar II 7 0 2 2 2 1 0 0 0 0 2.29
11 Fakel 7 0 2 2 3 0 0 0 0 0 2.14
12 Tyumen 7 1 2 2 1 0 1 0 0 0 2.00
13 Avangard Kursk 7 1 2 1 2 1 0 0 0 0 2.00
14 Spartak Moskva II 7 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1.86
15 Shakhter-Volga-Olimpiets 7 2 2 0 2 1 0 0 0 0 1.71
16 Shinnik 7 1 2 2 2 0 0 0 0 0 1.71
17 Tom' Tomsk 7 0 3 3 1 0 0 0 0 0 1.71
18 Sibir 7 1 2 3 1 0 0 0 0 0 1.57
19 Rotor Volgograd 7 1 2 4 0 0 0 0 0 0 1.43
20 Luch Vladivostok 7 2 4 0 1 0 0 0 0 0 1.00