Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Makedonya 1. Ligi

20.05.2018 Shkendija 4 - 0 Pelister
  • Shkendija-Pelister maçı istatistikleri
  • Shkendija-Pelister arasındaki maçlar
20.05.2018 Rabotnički 3 - 2 Skopje
  • Rabotnički-Skopje maçı istatistikleri
  • Rabotnički-Skopje arasındaki maçlar
20.05.2018 Akademija Pandev 1 - 2 Sileks
  • Akademija Pandev-Sileks maçı istatistikleri
  • Akademija Pandev-Sileks arasındaki maçlar
20.05.2018 Shkupi 4 - 1 Vardar
  • Shkupi-Vardar maçı istatistikleri
  • Shkupi-Vardar arasındaki maçlar
20.05.2018 Pobeda Junior 1 - 0 Renova
  • Pobeda Junior -Renova maçı istatistikleri
  • Pobeda Junior -Renova arasındaki maçlar
16.05.2018 Pelister 0 - 2 Shkupi
  • Pelister-Shkupi maçı istatistikleri
  • Pelister-Shkupi arasındaki maçlar
16.05.2018 Sileks 0 - 0 Rabotnički
  • Sileks-Rabotnički maçı istatistikleri
  • Sileks-Rabotnički arasındaki maçlar
16.05.2018 Renova 0 - 3 Shkendija
  • Renova-Shkendija maçı istatistikleri
  • Renova-Shkendija arasındaki maçlar
16.05.2018 Vardar 3 - 2 Akademija Pandev
  • Vardar-Akademija Pandev maçı istatistikleri
  • Vardar-Akademija Pandev arasındaki maçlar
16.05.2018 Skopje 1 - 0 Pobeda Junior
  • Skopje-Pobeda Junior  maçı istatistikleri
  • Skopje-Pobeda Junior  arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Shkendija 36 29 4 3 101 27 +74 91
2 Vardar 36 16 8 12 53 41 +12 56
3 Rabotnički 36 14 10 12 50 43 +7 52
4 Shkupi 36 13 12 11 51 46 +5 51
5 Sileks 36 13 11 12 30 37 -7 50
6 Akademija Pandev 36 10 12 14 43 47 -4 42
7 Renova 36 10 11 15 36 53 -17 41
8 Pobeda Junior 36 10 8 18 36 56 -20 38
9 Skopje 36 7 14 15 24 43 -19 35
10 Pelister 36 8 10 18 37 68 -31 34
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Shkendija 6 5 0 1 17 4 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Shkupi 6 4 2 0 16 5 14
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Rabotnički 6 3 2 1 9 8 11
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
4 Skopje 6 3 1 2 10 7 10
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
5 Pobeda Junior 6 3 0 3 6 7 9
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
6 Vardar 6 2 1 3 9 11 7
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
7 Akademija Pandev 6 2 0 4 8 9 6
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
8 Pelister 6 2 0 4 9 18 6
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
9 Sileks 6 1 2 3 4 8 5
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
  • G
10 Renova 6 1 1 4 5 12 4
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Shkendija 18 16 2 0 50 8 50 18 13 2 3 51 19 41
2 Vardar 18 12 1 5 36 19 37 18 4 7 7 17 22 19
3 Rabotnički 18 10 5 3 33 18 35 18 4 5 9 17 25 17
4 Shkupi 18 10 4 4 34 21 34 18 3 8 7 17 25 17
5 Sileks 18 6 6 6 11 16 24 18 7 5 6 19 21 26
6 Akademija Pandev 18 6 6 6 19 17 24 18 4 6 8 24 30 18
7 Renova 18 10 4 4 28 25 34 18 0 7 11 8 28 7
8 Pobeda Junior 18 8 5 5 25 22 29 18 2 3 13 11 34 9
9 Skopje 18 3 11 4 13 12 20 18 4 3 11 11 31 15
10 Pelister 18 5 6 7 22 32 21 18 3 4 11 15 36 13
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Shkendija 36 1 2 7 10 6 5 3 1 1 3.56
2 Pelister 36 3 5 9 6 6 4 1 2 0 2.92
3 Shkupi 36 2 6 13 6 3 3 1 2 0 2.69
4 Vardar 36 3 8 10 4 4 5 1 1 0 2.61
5 Rabotnički 36 5 5 9 8 4 2 2 0 1 2.58
6 Pobeda Junior 36 2 11 7 7 4 0 5 0 0 2.56
7 Akademija Pandev 36 3 7 12 5 5 2 0 2 0 2.50
8 Renova 36 7 6 6 8 3 3 1 2 0 2.47
9 Skopje 36 8 9 10 3 3 1 2 0 0 1.86
10 Sileks 36 6 11 9 5 2 3 0 0 0 1.86