Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 3. Ligi

16.06.2018 Ústí nad Orlicí P 2 - 2 Benátky nad Jizerou
  • Ústí nad Orlicí-Benátky nad Jizerou maçı istatistikleri
  • Ústí nad Orlicí-Benátky nad Jizerou arasındaki maçlar
16.06.2018 Litoměřice P 1 - 1 Převýšov
  • Litoměřice-Převýšov maçı istatistikleri
  • Litoměřice-Převýšov arasındaki maçlar
16.06.2018 Chrudim 10 - 0 Polaban Nymburk
  • Chrudim-Polaban Nymburk maçı istatistikleri
  • Chrudim-Polaban Nymburk arasındaki maçlar
15.06.2018 Králův Dvůr 6 - 2 Sokol Čížová
  • Králův Dvůr-Sokol Čížová maçı istatistikleri
  • Králův Dvůr-Sokol Čížová arasındaki maçlar
14.06.2018 Slavoj Vyšehrad 0 - 1 Dobrovice
  • Slavoj Vyšehrad-Dobrovice maçı istatistikleri
  • Slavoj Vyšehrad-Dobrovice arasındaki maçlar
13.06.2018 Jiskra Domažlice 7 - 1 Štěchovice
  • Jiskra Domažlice-Štěchovice maçı istatistikleri
  • Jiskra Domažlice-Štěchovice arasındaki maçlar
13.06.2018 Benešov 6 - 1 Viktorie Jirny
  • Benešov-Viktorie Jirny maçı istatistikleri
  • Benešov-Viktorie Jirny arasındaki maçlar
10.06.2018 Benátky nad Jizerou P 1 - 1 Slavoj Vyšehrad
  • Benátky nad Jizerou-Slavoj Vyšehrad maçı istatistikleri
  • Benátky nad Jizerou-Slavoj Vyšehrad arasındaki maçlar
10.06.2018 Štěchovice 2 - 0 Králův Dvůr
  • Štěchovice-Králův Dvůr maçı istatistikleri
  • Štěchovice-Králův Dvůr arasındaki maçlar
10.06.2018 Polaban Nymburk 0 - 0 P Litoměřice
  • Polaban Nymburk-Litoměřice maçı istatistikleri
  • Polaban Nymburk-Litoměřice arasındaki maçlar

3. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Chrudim 34 26 4 4 89 26 +63 80
2 Loko Vltavín 34 24 4 6 69 40 +29 75
3 Sokol Zápy 34 21 5 8 57 39 +18 68
4 Jiskra Domažlice 34 18 4 12 92 58 +34 61
5 Benešov 34 16 5 13 50 41 +9 56
6 Viktorie Jirny 34 16 3 15 49 44 +5 55
7 Štěchovice 34 15 6 13 63 68 -5 55
8 Písek 34 15 6 13 58 44 +14 54
9 Převýšov 34 15 7 12 60 53 +7 54
10 Králův Dvůr 34 14 5 15 52 57 -5 53
11 Ústí nad Orlicí 34 15 6 13 39 48 -9 53
12 Litoměřice 34 15 4 15 47 59 -12 48
13 Dobrovice 34 13 4 17 47 44 +3 46
14 Slavoj Vyšehrad 34 12 4 18 54 59 -5 44
15 Sokol Brozany 34 12 5 17 58 72 -14 43
16 Benátky nad Jizerou 34 11 6 17 48 62 -14 41
17 Sokol Čížová 34 2 6 26 33 88 -55 17
18 Polaban Nymburk 34 2 4 28 18 81 -63 15
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Chrudim 6 6 0 0 24 5 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Benešov 6 5 0 1 17 4 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Loko Vltavín 6 5 0 1 14 9 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Ústí nad Orlicí 6 5 0 1 10 8 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
5 Jiskra Domažlice 6 4 0 2 19 9 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
6 Sokol Zápy 6 4 0 2 8 4 12
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
7 Převýšov 6 4 0 2 7 4 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
8 Litoměřice 6 4 0 2 7 9 12
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
9 Králův Dvůr 6 3 0 3 13 13 9
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
10 Dobrovice 6 3 0 3 9 9 9
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
11 Viktorie Jirny 6 2 0 4 9 9 6
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
12 Sokol Brozany 6 2 0 4 10 13 6
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
13 Písek 6 1 0 5 6 10 3
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
14 Benátky nad Jizerou 6 1 0 5 7 15 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
15 Štěchovice 6 1 0 5 6 17 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
16 Sokol Čížová 6 1 0 5 9 24 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
17 Slavoj Vyšehrad 6 0 0 6 6 11 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
18 Polaban Nymburk 6 0 0 6 2 15 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Chrudim 17 15 1 1 56 7 46 17 11 3 3 33 19 36
2 Loko Vltavín 17 15 1 1 46 15 46 17 9 3 5 23 25 30
3 Sokol Zápy 17 12 4 1 30 10 40 17 9 1 7 27 29 28
4 Jiskra Domažlice 17 14 1 2 66 23 43 17 4 3 10 26 35 15
5 Benešov 17 11 3 3 28 12 36 17 5 2 10 22 29 17
6 Viktorie Jirny 17 11 0 6 31 15 33 17 5 3 9 18 29 18
7 Štěchovice 17 9 3 5 34 25 30 17 6 3 8 29 43 21
8 Písek 17 10 4 3 39 12 34 17 5 2 10 19 32 17
9 Převýšov 17 11 4 2 41 21 37 17 4 3 10 19 32 15
10 Králův Dvůr 17 10 3 4 31 17 33 17 4 2 11 21 40 14
11 Ústí nad Orlicí 17 11 2 4 25 24 35 17 4 4 9 14 24 16
12 Litoměřice 17 10 2 5 28 26 32 17 5 2 10 19 33 17
13 Dobrovice 17 9 1 7 30 18 28 17 4 3 10 17 26 15
14 Slavoj Vyšehrad 17 10 0 7 41 29 30 17 2 4 11 13 30 10
15 Sokol Brozany 17 8 2 7 35 33 26 17 4 3 10 23 39 15
16 Benátky nad Jizerou 17 7 4 6 25 25 25 17 4 2 11 23 37 14
17 Sokol Čížová 17 1 5 11 13 34 8 17 1 1 15 20 54 4
18 Polaban Nymburk 17 0 4 13 9 29 4 17 2 0 15 9 52 6
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Jiskra Domažlice 34 1 2 5 7 4 6 1 4 4 4.41
2 Štěchovice 34 0 1 11 5 6 4 3 2 2 3.85
3 Sokol Brozany 34 2 3 6 3 10 3 4 1 2 3.82
4 Sokol Čížová 34 3 2 5 9 7 3 0 2 3 3.56
5 Chrudim 34 3 2 10 6 5 3 1 1 3 3.38
6 Slavoj Vyšehrad 34 2 4 9 5 5 3 3 1 2 3.32
7 Převýšov 34 1 5 9 1 10 5 0 2 1 3.32
8 Benátky nad Jizerou 34 3 3 5 6 9 6 1 1 0 3.24
9 Králův Dvůr 34 2 7 5 7 4 4 2 1 2 3.21
10 Loko Vltavín 34 3 2 6 8 9 3 2 0 1 3.21
11 Litoměřice 34 3 2 7 10 5 3 3 1 0 3.12
12 Písek 34 2 5 7 9 4 3 3 1 0 3.00
13 Polaban Nymburk 34 3 4 7 9 7 2 1 0 1 2.91
14 Sokol Zápy 34 3 7 8 4 5 2 4 1 0 2.82
15 Viktorie Jirny 34 3 4 6 13 5 1 1 1 0 2.74
16 Benešov 34 6 6 5 7 4 3 1 1 1 2.68
17 Dobrovice 34 2 6 9 7 5 4 1 0 0 2.68
18 Ústí nad Orlicí 34 4 1 10 14 2 2 1 0 0 2.56