Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan V AFG

03.06.2018 Tundzha Yagoda 0 - 3 Dimitrovgrad
  • Tundzha Yagoda-Dimitrovgrad maçı istatistikleri
  • Tundzha Yagoda-Dimitrovgrad arasındaki maçlar
03.06.2018 Levski Karlovo 3 - 2 Gigant Saedinenie
  • Levski Karlovo-Gigant Saedinenie maçı istatistikleri
  • Levski Karlovo-Gigant Saedinenie arasındaki maçlar
02.06.2018 Svilengrad 4 - 1 Evrokolezh
  • Svilengrad-Evrokolezh maçı istatistikleri
  • Svilengrad-Evrokolezh arasındaki maçlar
02.06.2018 Borislav 2009 1 - 4 Karnobat
  • Borislav 2009-Karnobat maçı istatistikleri
  • Borislav 2009-Karnobat arasındaki maçlar
02.06.2018 Vereya II 3 - 4 Sokol '96
  • Vereya II-Sokol '96 maçı istatistikleri
  • Vereya II-Sokol '96 arasındaki maçlar
02.06.2018 Yambol 1915 4 - 3 Rakovski 2011
  • Yambol 1915-Rakovski 2011 maçı istatistikleri
  • Yambol 1915-Rakovski 2011 arasındaki maçlar
01.06.2018 Zagorets 4 - 1 Atletik Kuklen
  • Zagorets-Atletik Kuklen maçı istatistikleri
  • Zagorets-Atletik Kuklen arasındaki maçlar
01.06.2018 Minyor Radnevo 1 - 1 Rozova dolina
  • Minyor Radnevo-Rozova dolina maçı istatistikleri
  • Minyor Radnevo-Rozova dolina arasındaki maçlar
29.05.2018 Asenovets 0 - 0 Arda
  • Asenovets-Arda maçı istatistikleri
  • Asenovets-Arda arasındaki maçlar
26.05.2018 Rakovski 2011 2 - 1 Vereya II
  • Rakovski 2011-Vereya II maçı istatistikleri
  • Rakovski 2011-Vereya II arasındaki maçlar

V AFG Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Arda 34 30 4 0 127 7 +120 94
2 Zagorets 34 22 5 7 67 27 +40 71
3 Minyor Radnevo 34 17 8 9 63 34 +29 59
4 Rozova dolina 34 17 6 11 64 41 +23 57
5 Atletik Kuklen 34 17 5 12 55 51 +4 56
6 Sokol '96 34 16 5 13 63 49 +14 53
7 Karnobat 34 16 4 14 65 50 +15 52
8 Levski Karlovo 34 16 3 15 51 58 -7 51
9 Borislav 2009 34 15 5 14 65 62 +3 50
10 Asenovets 34 14 7 13 53 55 -2 49
11 Dimitrovgrad 34 15 3 16 46 62 -16 48
12 Svilengrad 34 13 4 17 52 89 -37 43
13 Gigant Saedinenie 34 12 7 15 33 53 -20 43
14 Evrokolezh 34 12 6 16 63 71 -8 42
15 Yambol 1915 34 11 5 18 62 59 +3 38
16 Rakovski 2011 34 11 2 21 44 65 -21 35
17 Vereya II 34 10 3 21 45 88 -43 33
18 Tundzha Yagoda 34 0 2 32 15 127 -112 2
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Arda 6 5 1 0 24 0 16
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2 Rozova dolina 6 5 1 0 16 3 16
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
3 Zagorets 6 5 0 1 15 4 15
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Sokol '96 6 4 0 2 14 8 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
5 Dimitrovgrad 6 4 0 2 15 15 12
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
6 Gigant Saedinenie 6 4 0 2 10 7 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
7 Atletik Kuklen 6 4 0 2 11 9 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
8 Evrokolezh 6 3 1 2 14 15 10
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
9 Karnobat 6 3 0 3 11 10 9
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
10 Svilengrad 6 3 0 3 12 11 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
11 Minyor Radnevo 6 2 2 2 8 5 8
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
12 Yambol 1915 6 2 0 4 10 10 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
13 Rakovski 2011 6 2 0 4 10 17 6
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
14 Levski Karlovo 6 2 0 4 7 17 6
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
15 Asenovets 6 1 2 3 10 10 5
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
16 Borislav 2009 6 1 0 5 9 22 3
  • M
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
17 Vereya II 6 0 1 5 6 21 1
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
18 Tundzha Yagoda 6 0 0 6 0 18 0
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Arda 17 17 0 0 86 4 51 17 13 4 0 56 3 43
2 Zagorets 17 15 1 1 39 6 46 17 7 4 6 28 21 25
3 Minyor Radnevo 17 14 3 0 47 12 45 17 3 5 9 16 22 14
4 Rozova dolina 17 12 2 3 47 20 38 17 5 4 8 17 21 19
5 Atletik Kuklen 17 12 3 2 31 12 39 17 5 2 10 24 39 17
6 Sokol '96 17 11 3 3 42 19 36 17 5 2 10 21 30 17
7 Karnobat 17 9 2 6 28 19 29 17 7 2 8 37 31 23
8 Levski Karlovo 17 14 1 2 40 15 43 17 2 2 13 11 43 8
9 Borislav 2009 17 11 2 4 36 22 35 17 4 3 10 29 40 15
10 Asenovets 17 12 2 3 36 15 38 17 2 5 10 17 40 11
11 Dimitrovgrad 17 14 0 3 35 16 42 17 1 3 13 11 46 6
12 Svilengrad 17 10 3 4 36 30 33 17 3 1 13 16 59 10
13 Gigant Saedinenie 17 8 6 3 18 15 30 17 4 1 12 15 38 13
14 Evrokolezh 17 9 5 3 35 23 32 17 3 1 13 28 48 10
15 Yambol 1915 17 9 3 5 43 23 30 17 2 2 13 19 36 8
16 Rakovski 2011 17 10 2 5 29 22 32 17 1 0 16 15 43 3
17 Vereya II 17 9 2 6 36 44 29 17 1 1 15 9 44 4
18 Tundzha Yagoda 17 0 2 15 6 61 2 17 0 0 17 9 66 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Arda 34 3 1 6 6 5 4 2 2 5 4.38
2 Tundzha Yagoda 34 0 1 4 16 2 1 6 1 3 4.18
3 Svilengrad 34 0 2 2 11 8 5 4 0 2 4.15
4 Evrokolezh 34 0 2 9 7 5 3 4 0 4 3.94
5 Vereya II 34 0 2 8 10 3 4 2 2 3 3.91
6 Borislav 2009 34 1 4 6 7 4 5 3 2 2 3.74
7 Yambol 1915 34 3 3 4 10 3 4 3 3 1 3.56
8 Karnobat 34 0 7 3 11 2 8 2 0 1 3.38
9 Sokol '96 34 1 5 7 8 5 1 5 2 0 3.29
10 Rakovski 2011 34 2 7 3 7 8 2 2 3 0 3.21
11 Levski Karlovo 34 1 4 7 9 7 2 2 2 0 3.21
12 Asenovets 34 3 4 6 6 8 2 4 0 1 3.18
13 Dimitrovgrad 34 1 6 5 7 9 3 1 2 0 3.18
14 Atletik Kuklen 34 2 4 6 12 2 5 1 1 1 3.12
15 Rozova dolina 34 2 7 7 7 2 3 3 2 1 3.09
16 Minyor Radnevo 34 1 7 11 6 4 2 1 0 2 2.85
17 Zagorets 34 4 6 4 9 6 2 2 1 0 2.76
18 Gigant Saedinenie 34 2 10 8 5 3 4 1 1 0 2.53