Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan 2. Ligi

20.08.2018 CSKA 1948 Sofia 15:00 Montana
  • CSKA 1948 Sofia-Montana takım karşılaştırması
  • CSKA 1948 Sofia-Montana arasındaki maçlar
20.08.2018 Ludogorets II 16:00 Chernomorets Balchik
  • Ludogorets II-Chernomorets Balchik takım karşılaştırması
  • Ludogorets II-Chernomorets Balchik arasındaki maçlar
25.08.2018 Nesebar 15:00 Arda
  • Nesebar-Arda takım karşılaştırması
  • Nesebar-Arda arasındaki maçlar
25.08.2018 Strumska slava 15:00 CSKA 1948 Sofia
  • Strumska slava-CSKA 1948 Sofia takım karşılaştırması
  • Strumska slava-CSKA 1948 Sofia arasındaki maçlar
25.08.2018 Lokomotiv G. Oryahovitsa 16:00 Pomorie
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Pomorie takım karşılaştırması
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Pomorie arasındaki maçlar
25.08.2018 Lovech 16:30 Kariana Erden
  • Lovech-Kariana Erden takım karşılaştırması
  • Lovech-Kariana Erden arasındaki maçlar
25.08.2018 Chernomorets Balchik 17:00 Dobrudzha 1919
  • Chernomorets Balchik-Dobrudzha 1919 takım karşılaştırması
  • Chernomorets Balchik-Dobrudzha 1919 arasındaki maçlar
26.08.2018 OFK Pirin 16:00 Botev Galabovo
  • OFK Pirin-Botev Galabovo takım karşılaştırması
  • OFK Pirin-Botev Galabovo arasındaki maçlar
27.08.2018 Lokomotiv Sofia 1929 15:00 Tsarsko selo
  • Lokomotiv Sofia 1929-Tsarsko selo takım karşılaştırması
  • Lokomotiv Sofia 1929-Tsarsko selo arasındaki maçlar
27.08.2018 Montana 16:30 Ludogorets II
  • Montana-Ludogorets II takım karşılaştırması
  • Montana-Ludogorets II arasındaki maçlar
19.08.2018 Arda 2 - 0 OFK Pirin
  • Arda-OFK Pirin maçı istatistikleri
  • Arda-OFK Pirin arasındaki maçlar
19.08.2018 Dobrudzha 1919 1 - 1 Lokomotiv Sofia 1929
  • Dobrudzha 1919-Lokomotiv Sofia 1929 maçı istatistikleri
  • Dobrudzha 1919-Lokomotiv Sofia 1929 arasındaki maçlar
18.08.2018 Kariana Erden 1 - 2 Strumska slava
  • Kariana Erden-Strumska slava maçı istatistikleri
  • Kariana Erden-Strumska slava arasındaki maçlar
18.08.2018 Botev Galabovo 2 - 1 Lovech
  • Botev Galabovo-Lovech maçı istatistikleri
  • Botev Galabovo-Lovech arasındaki maçlar
18.08.2018 Pomorie 4 - 3 Nesebar
  • Pomorie-Nesebar maçı istatistikleri
  • Pomorie-Nesebar arasındaki maçlar
18.08.2018 Tsarsko selo 2 - 1 Lokomotiv G. Oryahovitsa
  • Tsarsko selo-Lokomotiv G. Oryahovitsa maçı istatistikleri
  • Tsarsko selo-Lokomotiv G. Oryahovitsa arasındaki maçlar
13.08.2018 Lokomotiv Sofia 1929 1 - 0 Ludogorets II
  • Lokomotiv Sofia 1929-Ludogorets II maçı istatistikleri
  • Lokomotiv Sofia 1929-Ludogorets II arasındaki maçlar
13.08.2018 Lovech 2 - 0 Arda
  • Lovech-Arda maçı istatistikleri
  • Lovech-Arda arasındaki maçlar
11.08.2018 OFK Pirin 0 - 2 Pomorie
  • OFK Pirin-Pomorie maçı istatistikleri
  • OFK Pirin-Pomorie arasındaki maçlar
11.08.2018 Chernomorets Balchik 0 - 0 Montana
  • Chernomorets Balchik-Montana maçı istatistikleri
  • Chernomorets Balchik-Montana arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tsarsko selo 4 4 0 0 10 3 +7 12
2 Strumska slava 4 3 1 0 5 2 +3 10
3 Pomorie 4 3 0 1 8 5 +3 9
4 CSKA 1948 Sofia 3 2 1 0 4 2 +2 7
5 Botev Galabovo 4 2 1 1 6 4 +2 7
6 Arda 4 2 1 1 4 3 +1 7
7 Montana 3 1 2 0 4 1 +3 5
8 Lokomotiv Sofia 1929 4 1 2 1 2 4 -2 5
9 Dobrudzha 1919 4 1 2 1 3 3 +0 5
10 Nesebar 4 1 0 3 7 9 -2 3
11 Lovech 4 1 0 3 6 7 -1 3
12 Ludogorets II 3 1 0 2 5 7 -2 3
13 OFK Pirin 4 1 0 3 1 7 -6 3
14 Chernomorets Balchik 3 0 2 1 1 2 -1 2
15 Lokomotiv G. Oryahovitsa 4 0 2 2 5 7 -2 2
16 Kariana Erden 4 0 0 4 2 7 -5 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Tsarsko selo 4 4 0 0 10 3 12
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Strumska slava 4 3 1 0 5 2 10
  • G
  • B
  • G
  • G
3 Pomorie 4 3 0 1 8 5 9
  • M
  • G
  • G
  • G
4 CSKA 1948 Sofia 3 2 1 0 4 2 7
  • B
  • G
  • G
5 Botev Galabovo 4 2 1 1 6 4 7
  • B
  • G
  • M
  • G
6 Arda 4 2 1 1 4 3 7
  • G
  • B
  • M
  • G
7 Montana 3 1 2 0 4 1 5
  • B
  • G
  • B
8 Lokomotiv Sofia 1929 4 1 2 1 2 4 5
  • B
  • M
  • G
  • B
9 Dobrudzha 1919 4 1 2 1 3 3 5
  • M
  • G
  • B
  • B
10 Nesebar 4 1 0 3 7 9 3
  • G
  • M
  • M
  • M
11 Lovech 4 1 0 3 6 7 3
  • M
  • M
  • G
  • M
12 Ludogorets II 3 1 0 2 5 7 3
  • M
  • G
  • M
13 OFK Pirin 4 1 0 3 1 7 3
  • G
  • M
  • M
  • M
14 Chernomorets Balchik 3 0 2 1 1 2 2
  • B
  • M
  • B
15 Lokomotiv G. Oryahovitsa 4 0 2 2 5 7 2
  • B
  • M
  • B
  • M
16 Kariana Erden 4 0 0 4 2 7 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tsarsko selo 2 2 0 0 5 1 6 2 2 0 0 5 2 6
2 Strumska slava 2 2 0 0 2 0 6 2 1 1 0 3 2 4
3 Pomorie 2 2 0 0 6 4 6 2 1 0 1 2 1 3
4 CSKA 1948 Sofia 1 1 0 0 2 1 3 2 1 1 0 2 1 4
5 Botev Galabovo 3 2 1 0 6 3 7 1 0 0 1 0 1 0
6 Arda 2 1 1 0 3 1 4 2 1 0 1 1 2 3
7 Montana 1 1 0 0 3 0 3 2 0 2 0 1 1 2
8 Lokomotiv Sofia 1929 2 1 1 0 1 0 4 2 0 1 1 1 4 1
9 Dobrudzha 1919 2 1 1 0 2 1 4 2 0 1 1 1 2 1
10 Nesebar 2 1 0 1 4 4 3 2 0 0 2 3 5 0
11 Lovech 2 1 0 1 4 3 3 2 0 0 2 2 4 0
12 Ludogorets II 1 1 0 0 3 2 3 2 0 0 2 2 5 0
13 OFK Pirin 2 1 0 1 1 2 3 2 0 0 2 0 5 0
14 Chernomorets Balchik 1 0 1 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 1
15 Lokomotiv G. Oryahovitsa 2 0 2 0 2 2 2 2 0 0 2 3 5 0
16 Kariana Erden 3 0 0 3 1 4 0 1 0 0 1 1 3 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Nesebar 4 0 1 1 0 0 0 1 1 0 4.00
2 Ludogorets II 3 0 1 0 0 0 1 1 0 0 4.00
3 Pomorie 4 0 1 1 1 0 0 0 1 0 3.25
4 Lovech 4 0 0 1 2 0 1 0 0 0 3.25
5 Tsarsko selo 4 0 0 1 2 0 1 0 0 0 3.25
6 Lokomotiv G. Oryahovitsa 4 0 0 2 1 0 1 0 0 0 3.00
7 Botev Galabovo 4 0 1 1 1 1 0 0 0 0 2.50
8 Kariana Erden 4 0 2 0 1 1 0 0 0 0 2.25
9 OFK Pirin 4 0 1 2 1 0 0 0 0 0 2.00
10 CSKA 1948 Sofia 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00
11 Strumska slava 4 0 2 1 1 0 0 0 0 0 1.75
12 Arda 4 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1.75
13 Montana 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1.67
14 Lokomotiv Sofia 1929 4 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1.50
15 Dobrudzha 1919 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1.50
16 Chernomorets Balchik 3 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1.00