Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Beyaz Rusya Premier Ligi

18.06.2018 Dinamo Minsk 14:00 Vitebsk
  • Dinamo Minsk-Vitebsk takım karşılaştırması
  • Dinamo Minsk-Vitebsk arasındaki maçlar
18.06.2018 Gomel 15:45 Smolevichy-STI
  • Gomel-Smolevichy-STI takım karşılaştırması
  • Gomel-Smolevichy-STI arasındaki maçlar
18.06.2018 Isloch 17:45 Dinamo Brest
  • Isloch-Dinamo Brest takım karşılaştırması
  • Isloch-Dinamo Brest arasındaki maçlar
22.06.2018 Dnepr Mogilev 16:00 Tarpeda
  • Dnepr Mogilev-Tarpeda takım karşılaştırması
  • Dnepr Mogilev-Tarpeda arasındaki maçlar
23.06.2018 Smolevichy-STI 13:45 Neman Grodno
  • Smolevichy-STI-Neman Grodno takım karşılaştırması
  • Smolevichy-STI-Neman Grodno arasındaki maçlar
23.06.2018 Minsk 15:45 Gomel
  • Minsk-Gomel takım karşılaştırması
  • Minsk-Gomel arasındaki maçlar
23.06.2018 Dinamo Brest 17:45 Gorodeya
  • Dinamo Brest-Gorodeya takım karşılaştırması
  • Dinamo Brest-Gorodeya arasındaki maçlar
24.06.2018 Slutsk 13:45 Dinamo Minsk
  • Slutsk-Dinamo Minsk takım karşılaştırması
  • Slutsk-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
24.06.2018 BATE 15:45 Shakhtyor
  • BATE-Shakhtyor takım karşılaştırması
  • BATE-Shakhtyor arasındaki maçlar
24.06.2018 Luch Minsk 17:45 Torpedo Zhodino
  • Luch Minsk-Torpedo Zhodino takım karşılaştırması
  • Luch Minsk-Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
17.06.2018 Neman Grodno 2 - 3 BATE
  • Neman Grodno-BATE maçı istatistikleri
  • Neman Grodno-BATE arasındaki maçlar
17.06.2018 Torpedo Zhodino 1 - 0 Dnepr Mogilev
  • Torpedo Zhodino-Dnepr Mogilev maçı istatistikleri
  • Torpedo Zhodino-Dnepr Mogilev arasındaki maçlar
17.06.2018 Shakhtyor 4 - 0 Luch Minsk
  • Shakhtyor-Luch Minsk maçı istatistikleri
  • Shakhtyor-Luch Minsk arasındaki maçlar
16.06.2018 Gorodeya 1 - 2 Minsk
  • Gorodeya-Minsk maçı istatistikleri
  • Gorodeya-Minsk arasındaki maçlar
16.06.2018 Tarpeda 0 - 1 Slutsk
  • Tarpeda-Slutsk maçı istatistikleri
  • Tarpeda-Slutsk arasındaki maçlar
13.06.2018 Dinamo Brest 1 - 1 Dinamo Minsk
  • Dinamo Brest-Dinamo Minsk maçı istatistikleri
  • Dinamo Brest-Dinamo Minsk arasındaki maçlar
13.06.2018 BATE 3 - 0 Gomel
  • BATE-Gomel maçı istatistikleri
  • BATE-Gomel arasındaki maçlar
13.06.2018 Shakhtyor 1 - 0 Torpedo Zhodino
  • Shakhtyor-Torpedo Zhodino maçı istatistikleri
  • Shakhtyor-Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
12.06.2018 Vitebsk 2 - 0 Tarpeda
  • Vitebsk-Tarpeda maçı istatistikleri
  • Vitebsk-Tarpeda arasındaki maçlar
12.06.2018 Minsk 0 - 1 Isloch
  • Minsk-Isloch maçı istatistikleri
  • Minsk-Isloch arasındaki maçlar

Premier Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 BATE 12 10 1 1 21 6 +15 31
2 Dinamo Minsk 11 7 3 1 15 5 +10 24
3 Shakhtyor 12 7 3 2 15 5 +10 24
4 Vitebsk 11 7 2 2 15 7 +8 23
5 Slutsk 12 6 3 3 16 9 +7 21
6 Neman Grodno 12 6 3 3 13 10 +3 21
7 Torpedo Zhodino 12 5 3 4 10 8 +2 18
8 Isloch 11 3 6 2 8 9 -1 15
9 Dinamo Brest 11 2 7 2 14 15 -1 13
10 Smolevichy-STI 11 2 4 5 8 11 -3 10
11 Minsk 12 2 4 6 13 15 -2 10
12 Dnepr Mogilev 12 2 4 6 6 15 -9 10
13 Luch Minsk 12 2 3 7 8 19 -11 9
14 Tarpeda 12 1 4 7 4 16 -12 7
15 Gomel 11 1 4 6 4 12 -8 7
16 Gorodeya 12 1 4 7 6 14 -8 7
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Shakhtyor 6 5 1 0 9 1 16
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 BATE 6 4 1 1 11 5 13
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
3 Vitebsk 6 4 1 1 9 4 13
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Neman Grodno 6 4 0 2 9 6 12
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
5 Dinamo Minsk 6 3 2 1 7 3 11
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
6 Slutsk 6 3 1 2 8 5 10
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
7 Torpedo Zhodino 6 3 0 3 5 4 9
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
8 Isloch 6 2 2 2 5 7 8
  • M
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
9 Dinamo Brest 6 1 4 1 7 7 7
  • M
  • G
  • B
  • B
  • B
  • B
10 Minsk 6 2 1 3 8 6 7
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
11 Smolevichy-STI 6 2 1 3 4 5 7
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
  • G
12 Gomel 6 1 2 3 2 7 5
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
13 Gorodeya 6 1 1 4 4 8 4
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
14 Luch Minsk 6 0 2 4 4 12 2
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
15 Dnepr Mogilev 6 0 2 4 1 9 2
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
16 Tarpeda 6 0 2 4 2 12 2
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 BATE 6 5 1 0 12 2 16 6 5 0 1 9 4 15
2 Dinamo Minsk 6 3 2 1 5 3 11 5 4 1 0 10 2 13
3 Shakhtyor 7 5 1 1 11 2 16 5 2 2 1 4 3 8
4 Vitebsk 6 5 0 1 9 2 15 5 2 2 1 6 5 8
5 Slutsk 4 2 2 0 8 2 8 8 4 1 3 8 7 13
6 Neman Grodno 7 2 2 3 5 7 8 5 4 1 0 8 3 13
7 Torpedo Zhodino 5 5 0 0 8 1 15 7 0 3 4 2 7 3
8 Isloch 6 1 4 1 4 4 7 5 2 2 1 4 5 8
9 Dinamo Brest 5 2 3 0 9 6 9 6 0 4 2 5 9 4
10 Smolevichy-STI 5 2 2 1 6 5 8 6 0 2 4 2 6 2
11 Minsk 5 1 1 3 9 9 4 7 1 3 3 4 6 6
12 Dnepr Mogilev 5 1 2 2 2 3 5 7 1 2 4 4 12 5
13 Luch Minsk 7 1 2 4 5 11 5 5 1 1 3 3 8 4
14 Tarpeda 6 1 2 3 2 4 5 6 0 2 4 2 12 2
15 Gomel 6 1 3 2 2 4 6 5 0 1 4 2 8 1
16 Gorodeya 7 1 2 4 5 9 5 5 0 2 3 1 5 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Dinamo Brest 11 1 0 6 1 2 0 1 0 0 2.64
2 Minsk 12 2 3 3 2 0 0 1 1 0 2.33
3 BATE 12 0 4 4 2 1 1 0 0 0 2.25
4 Luch Minsk 12 1 2 4 3 2 0 0 0 0 2.25
5 Slutsk 12 1 3 5 1 1 1 0 0 0 2.08
6 Vitebsk 11 0 3 6 1 1 0 0 0 0 2.00
7 Neman Grodno 12 1 4 4 2 0 1 0 0 0 1.92
8 Dinamo Minsk 11 2 2 4 2 1 0 0 0 0 1.82
9 Dnepr Mogilev 12 2 4 3 2 0 1 0 0 0 1.75
10 Smolevichy-STI 11 1 4 4 1 1 0 0 0 0 1.73
11 Tarpeda 12 2 5 4 0 0 0 0 1 0 1.67
12 Shakhtyor 12 2 5 1 3 1 0 0 0 0 1.67
13 Gorodeya 12 2 3 4 3 0 0 0 0 0 1.67
14 Isloch 11 3 2 3 3 0 0 0 0 0 1.55
15 Torpedo Zhodino 12 2 4 4 2 0 0 0 0 0 1.50
16 Gomel 11 4 2 1 4 0 0 0 0 0 1.45