Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Avusturya Regionalliga

23.08.2018 Admira II 18:30 Traiskirchen
  • Admira II-Traiskirchen takım karşılaştırması
  • Admira II-Traiskirchen arasındaki maçlar
24.08.2018 Parndorf 17:00 Neusiedl
  • Parndorf-Neusiedl takım karşılaştırması
  • Parndorf-Neusiedl arasındaki maçlar
24.08.2018 Mattersburg II 17:00 Stadlau
  • Mattersburg II-Stadlau takım karşılaştırması
  • Mattersburg II-Stadlau arasındaki maçlar
24.08.2018 Ebreichsdorf 17:30 Karabakh
  • Ebreichsdorf-Karabakh takım karşılaştırması
  • Ebreichsdorf-Karabakh arasındaki maçlar
24.08.2018 Schwechat 17:30 Rapid Wien II
  • Schwechat-Rapid Wien II takım karşılaştırması
  • Schwechat-Rapid Wien II arasındaki maçlar
24.08.2018 Mannsdorf 17:30 Team Wiener Linien
  • Mannsdorf-Team Wiener Linien takım karşılaştırması
  • Mannsdorf-Team Wiener Linien arasındaki maçlar
24.08.2018 Wiener SC 17:30 Leobendorf
  • Wiener SC-Leobendorf takım karşılaştırması
  • Wiener SC-Leobendorf arasındaki maçlar
26.08.2018 St. Pölten II 15:30 ASK Bruck/Leitha
  • St. Pölten II-ASK Bruck/Leitha takım karşılaştırması
  • St. Pölten II-ASK Bruck/Leitha arasındaki maçlar
28.08.2018 Rapid Wien II 17:00 Parndorf
  • Rapid Wien II-Parndorf takım karşılaştırması
  • Rapid Wien II-Parndorf arasındaki maçlar
31.08.2018 Leobendorf 15:30 Admira II
  • Leobendorf-Admira II takım karşılaştırması
  • Leobendorf-Admira II arasındaki maçlar
18.08.2018 Team Wiener Linien 3 - 3 St. Pölten II
  • Team Wiener Linien-St. Pölten II maçı istatistikleri
  • Team Wiener Linien-St. Pölten II arasındaki maçlar
17.08.2018 Schwechat 0 - 5 Ebreichsdorf
  • Schwechat-Ebreichsdorf maçı istatistikleri
  • Schwechat-Ebreichsdorf arasındaki maçlar
17.08.2018 Traiskirchen 1 - 2 Wiener SC
  • Traiskirchen-Wiener SC maçı istatistikleri
  • Traiskirchen-Wiener SC arasındaki maçlar
17.08.2018 ASK Bruck/Leitha 4 - 3 Parndorf
  • ASK Bruck/Leitha-Parndorf maçı istatistikleri
  • ASK Bruck/Leitha-Parndorf arasındaki maçlar
17.08.2018 Mattersburg II 2 - 0 Karabakh
  • Mattersburg II-Karabakh maçı istatistikleri
  • Mattersburg II-Karabakh arasındaki maçlar
17.08.2018 Neusiedl 2 - 2 Admira II
  • Neusiedl-Admira II maçı istatistikleri
  • Neusiedl-Admira II arasındaki maçlar
17.08.2018 Rapid Wien II 0 - 2 Mannsdorf
  • Rapid Wien II-Mannsdorf maçı istatistikleri
  • Rapid Wien II-Mannsdorf arasındaki maçlar
17.08.2018 Leobendorf 6 - 2 Stadlau
  • Leobendorf-Stadlau maçı istatistikleri
  • Leobendorf-Stadlau arasındaki maçlar
11.08.2018 Stadlau 1 - 1 Traiskirchen
  • Stadlau-Traiskirchen maçı istatistikleri
  • Stadlau-Traiskirchen arasındaki maçlar
10.08.2018 Admira II 0 - 2 ASK Bruck/Leitha
  • Admira II-ASK Bruck/Leitha maçı istatistikleri
  • Admira II-ASK Bruck/Leitha arasındaki maçlar

Regionalliga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Ebreichsdorf 3 3 0 0 13 0 +13 9
2 ASK Bruck/Leitha 3 2 0 1 7 5 +2 6
3 Wiener SC 3 2 0 1 6 6 +0 6
4 Mannsdorf 3 2 0 1 3 3 +0 6
5 Karabakh 3 2 0 1 3 3 +0 6
6 Team Wiener Linien 3 1 2 0 6 3 +3 5
7 Neusiedl 3 1 2 0 8 6 +2 5
8 Leobendorf 3 1 1 1 7 4 +3 4
9 Mattersburg II 3 1 1 1 3 6 -3 4
10 Rapid Wien II 2 1 0 1 4 2 +2 3
11 Stadlau 3 0 2 1 5 9 -4 2
12 St. Pölten II 3 0 2 1 3 7 -4 2
13 Parndorf 2 0 1 1 3 4 -1 1
14 Traiskirchen 3 0 1 2 3 5 -2 1
15 Admira II 3 0 1 2 2 7 -5 1
16 Schwechat 3 0 1 2 0 6 -6 1
  • Yükselme
  • Muhtemel Küme Düşme
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Ebreichsdorf 3 3 0 0 13 0 9
  • G
  • G
  • G
2 ASK Bruck/Leitha 3 2 0 1 7 5 6
  • M
  • G
  • G
3 Wiener SC 3 2 0 1 6 6 6
  • G
  • M
  • G
4 Mannsdorf 3 2 0 1 3 3 6
  • M
  • G
  • G
5 Karabakh 3 2 0 1 3 3 6
  • G
  • G
  • M
6 Team Wiener Linien 3 1 2 0 6 3 5
  • G
  • B
  • B
7 Neusiedl 3 1 2 0 8 6 5
  • B
  • G
  • B
8 Leobendorf 3 1 1 1 7 4 4
  • B
  • M
  • G
9 Mattersburg II 3 1 1 1 3 6 4
  • B
  • M
  • G
10 Rapid Wien II 2 1 0 1 4 2 3
  • G
  • M
11 Stadlau 3 0 2 1 5 9 2
  • B
  • B
  • M
12 St. Pölten II 3 0 2 1 3 7 2
  • B
  • M
  • B
13 Parndorf 2 0 1 1 3 4 1
  • B
  • M
14 Traiskirchen 3 0 1 2 3 5 1
  • M
  • B
  • M
15 Admira II 3 0 1 2 2 7 1
  • M
  • M
  • B
16 Schwechat 3 0 1 2 0 6 1
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 5 0 3 2 2 0 0 8 0 6
2 ASK Bruck/Leitha 2 1 0 1 5 5 3 1 1 0 0 2 0 3
3 Wiener SC 1 0 0 1 2 4 0 2 2 0 0 4 2 6
4 Mannsdorf 2 1 0 1 1 3 3 1 1 0 0 2 0 3
5 Karabakh 1 1 0 0 1 0 3 2 1 0 1 2 3 3
6 Team Wiener Linien 2 1 1 0 6 3 4 1 0 1 0 0 0 1
7 Neusiedl 2 0 2 0 4 4 2 1 1 0 0 4 2 3
8 Leobendorf 2 1 1 0 7 3 4 1 0 0 1 0 1 0
9 Mattersburg II 1 1 0 0 2 0 3 2 0 1 1 1 6 1
10 Rapid Wien II 1 0 0 1 0 2 0 1 1 0 0 4 0 3
11 Stadlau 1 0 1 0 1 1 1 2 0 1 1 4 8 1
12 St. Pölten II 1 0 0 1 0 4 0 2 0 2 0 3 3 2
13 Parndorf 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 1 3 4 0
14 Traiskirchen 2 0 0 2 2 4 0 1 0 1 0 1 1 1
15 Admira II 1 0 0 1 0 2 0 2 0 1 1 2 5 1
16 Schwechat 2 0 1 1 0 5 1 1 0 0 1 0 1 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Stadlau 3 0 0 1 0 1 0 0 0 1 4.67
2 Neusiedl 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0 4.67
3 Ebreichsdorf 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 4.33
4 ASK Bruck/Leitha 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 4.00
5 Wiener SC 3 0 0 0 2 0 0 1 0 0 4.00
6 Leobendorf 3 0 1 1 0 0 0 0 0 1 3.67
7 Parndorf 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 3.50
8 St. Pölten II 3 1 0 0 0 1 0 1 0 0 3.33
9 Team Wiener Linien 3 1 0 0 1 0 0 1 0 0 3.00
10 Mattersburg II 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 3.00
11 Admira II 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 3.00
12 Rapid Wien II 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
13 Traiskirchen 3 0 0 1 2 0 0 0 0 0 2.67
14 Schwechat 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2.00
15 Mannsdorf 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00
16 Karabakh 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00