Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi Fikstürü

18.07.2018 Željezničar 16:00 Trans
  • Željezničar-Trans takım karşılaştırma
  • Željezničar-Trans arasındaki maçlar
19.07.2018 Tobol 13:00 Samtredia
  • Tobol-Samtredia takım karşılaştırma
  • Tobol-Samtredia arasındaki maçlar
19.07.2018 Kairat 13:00 Engordany
  • Kairat-Engordany takım karşılaştırma
  • Kairat-Engordany arasındaki maçlar
19.07.2018 Gandzasar 15:00 Lech Poznań
  • Gandzasar-Lech Poznań takım karşılaştırma
  • Gandzasar-Lech Poznań arasındaki maçlar
19.07.2018 Laçi 15:00 Anorthosis
  • Laçi-Anorthosis takım karşılaştırma
  • Laçi-Anorthosis arasındaki maçlar
19.07.2018 Viitorul 15:00 Racing
  • Viitorul-Racing takım karşılaştırma
  • Viitorul-Racing arasındaki maçlar
19.07.2018 Dinamo Minsk 15:00 Derry City
  • Dinamo Minsk-Derry City takım karşılaştırma
  • Dinamo Minsk-Derry City arasındaki maçlar
19.07.2018 Irtysh 15:00 Trakai
  • Irtysh-Trakai takım karşılaştırma
  • Irtysh-Trakai arasındaki maçlar
19.07.2018 Molde 16:00 Glenavon
  • Molde-Glenavon takım karşılaştırma
  • Molde-Glenavon arasındaki maçlar
19.07.2018 Gzira United 16:00 Radnički Niš
  • Gzira United-Radnički Niš takım karşılaştırma
  • Gzira United-Radnički Niš arasındaki maçlar
19.07.2018 Nõmme Kalju 16:00 Stjarnan
  • Nõmme Kalju-Stjarnan takım karşılaştırma
  • Nõmme Kalju-Stjarnan arasındaki maçlar
19.07.2018 Slavia Sofia 16:00 Ilves
  • Slavia Sofia-Ilves takım karşılaştırma
  • Slavia Sofia-Ilves arasındaki maçlar
19.07.2018 Slovan Bratislava 16:30 Milsami
  • Slovan Bratislava-Milsami takım karşılaştırma
  • Slovan Bratislava-Milsami arasındaki maçlar
19.07.2018 Caramba/Dinamo Rīga 16:30 CSKA Sofia
  • Caramba/Dinamo Rīga-CSKA Sofia takım karşılaştırma
  • Caramba/Dinamo Rīga-CSKA Sofia arasındaki maçlar
19.07.2018 Shakhtyor 17:00 Connah's Quay
  • Shakhtyor-Connah's Quay takım karşılaştırma
  • Shakhtyor-Connah's Quay arasındaki maçlar
19.07.2018 Dinamo Tbilisi 17:00 DAC
  • Dinamo Tbilisi-DAC takım karşılaştırma
  • Dinamo Tbilisi-DAC arasındaki maçlar
19.07.2018 Vardar 17:00 Pyunik
  • Vardar-Pyunik takım karşılaştırma
  • Vardar-Pyunik arasındaki maçlar
19.07.2018 AIK Stockholm 17:00 Shamrock Rovers
  • AIK Stockholm-Shamrock Rovers takım karşılaştırma
  • AIK Stockholm-Shamrock Rovers arasındaki maçlar
19.07.2018 Hacken 17:00 Liepāja
  • Hacken-Liepāja takım karşılaştırma
  • Hacken-Liepāja arasındaki maçlar
19.07.2018 Prishtina 17:00 Fola Esch
  • Prishtina-Fola Esch takım karşılaştırma
  • Prishtina-Fola Esch arasındaki maçlar
19.07.2018 Žalgiris 17:00
  • Žalgiris-KÍ takım karşılaştırma
  • Žalgiris-KÍ arasındaki maçlar
19.07.2018 Maccabi Tel Aviv 17:00 Ferencváros
  • Maccabi Tel Aviv-Ferencváros takım karşılaştırma
  • Maccabi Tel Aviv-Ferencváros arasındaki maçlar
19.07.2018 Zaria 17:00 Górnik Zabrze
  • Zaria-Górnik Zabrze takım karşılaştırma
  • Zaria-Górnik Zabrze arasındaki maçlar
19.07.2018 Sarpsborg 08 17:00 ÍBV
  • Sarpsborg 08-ÍBV takım karşılaştırma
  • Sarpsborg 08-ÍBV arasındaki maçlar
19.07.2018 İnter Bakı 17:00 Balzan
  • İnter Bakı-Balzan takım karşılaştırma
  • İnter Bakı-Balzan arasındaki maçlar
19.07.2018 Apollon 17:00 Stumbras
  • Apollon-Stumbras takım karşılaştırma
  • Apollon-Stumbras arasındaki maçlar
19.07.2018 FC Nordsjaelland 17:30 Cliftonville
  • FC Nordsjaelland-Cliftonville takım karşılaştırma
  • FC Nordsjaelland-Cliftonville arasındaki maçlar
19.07.2018 Progrès Niedercorn 17:30 Qabala
  • Progrès Niedercorn-Qabala takım karşılaştırma
  • Progrès Niedercorn-Qabala arasındaki maçlar
19.07.2018 Beitar Jerusalem 17:45 Chikhura
  • Beitar Jerusalem-Chikhura takım karşılaştırma
  • Beitar Jerusalem-Chikhura arasındaki maçlar
19.07.2018 København 18:00 KuPS
  • København-KuPS takım karşılaştırma
  • København-KuPS arasındaki maçlar
19.07.2018 Luftëtari Gjirokastër 18:00 Ventspils
  • Luftëtari Gjirokastër-Ventspils takım karşılaştırma
  • Luftëtari Gjirokastër-Ventspils arasındaki maçlar
19.07.2018 Sarajevo 18:15 Banants
  • Sarajevo-Banants takım karşılaştırma
  • Sarajevo-Banants arasındaki maçlar
19.07.2018 Maribor 18:15 Partizani Tirana
  • Maribor-Partizani Tirana takım karşılaştırma
  • Maribor-Partizani Tirana arasındaki maçlar
19.07.2018 Partizan 18:30 Rudar
  • Partizan-Rudar takım karşılaştırma
  • Partizan-Rudar arasındaki maçlar
19.07.2018 Trenčín 18:30 Budućnost
  • Trenčín-Budućnost takım karşılaştırma
  • Trenčín-Budućnost arasındaki maçlar
19.07.2018 Mladost 18:30 B36
  • Mladost-B36 takım karşılaştırma
  • Mladost-B36 arasındaki maçlar
19.07.2018 Dundalk 18:45 Levadia
  • Dundalk-Levadia takım karşılaştırma
  • Dundalk-Levadia arasındaki maçlar
19.07.2018 Tre Fiori 18:45 Rudar
  • Tre Fiori-Rudar takım karşılaştırma
  • Tre Fiori-Rudar arasındaki maçlar
19.07.2018 Coleraine 18:45 Spartak Subotica
  • Coleraine-Spartak Subotica takım karşılaştırma
  • Coleraine-Spartak Subotica arasındaki maçlar
19.07.2018 NSÍ 18:45 Hibernian
  • NSÍ-Hibernian takım karşılaştırma
  • NSÍ-Hibernian arasındaki maçlar
19.07.2018 Osijek 18:45 Petrocub
  • Osijek-Petrocub takım karşılaştırma
  • Osijek-Petrocub arasındaki maçlar
19.07.2018 Újpest 19:00 Neftçi
  • Újpest-Neftçi takım karşılaştırma
  • Újpest-Neftçi arasındaki maçlar
19.07.2018 Domžale 19:00 Široki Brijeg
  • Domžale-Široki Brijeg takım karşılaştırma
  • Domžale-Široki Brijeg arasındaki maçlar
19.07.2018 Hafnarfjordur 19:15 Lahti
  • Hafnarfjordur-Lahti takım karşılaştırma
  • Hafnarfjordur-Lahti arasındaki maçlar