Günün Maçları

İngiltere - Premier Ligi
West Bromwich 11:30 Liverpool West Bromwich - Liverpool takım karşılaştırması ve bahis analizi West Bromwich - Liverpool arasındaki maçlar
Watford 14:00 Crystal Palace Watford - Crystal Palace takım karşılaştırması ve bahis analizi Watford - Crystal Palace arasındaki maçlar
İspanya - 1. Ligi
Eibar 11:00 Getafe Eibar - Getafe takım karşılaştırması ve bahis analizi Eibar - Getafe arasındaki maçlar
Celta de Vigo 14:15 Valencia Celta de Vigo - Valencia takım karşılaştırması ve bahis analizi Celta de Vigo - Valencia arasındaki maçlar
Almanya - 1. Bundesliga Ligi
Stuttgart 13:30 Werder Bremen Stuttgart - Werder Bremen takım karşılaştırması ve bahis analizi Stuttgart - Werder Bremen arasındaki maçlar
Hamburg 13:30 Freiburg Hamburg - Freiburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Hamburg - Freiburg arasındaki maçlar
Hannover 96 13:30 Bayern Münih Hannover 96 - Bayern Münih takım karşılaştırması ve bahis analizi Hannover 96 - Bayern Münih arasındaki maçlar
Frankfurt 13:30 Hertha Berlin Frankfurt - Hertha Berlin takım karşılaştırması ve bahis analizi Frankfurt - Hertha Berlin arasındaki maçlar
RB Leipzig 13:30 Hoffenheim RB Leipzig - Hoffenheim takım karşılaştırması ve bahis analizi RB Leipzig - Hoffenheim arasındaki maçlar
Borussia Dortmund 16:30 Bayer Leverkusen Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen takım karşılaştırması ve bahis analizi Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen arasındaki maçlar
İtalya - Serie A Ligi
SPAL 13:00 Roma SPAL - Roma takım karşılaştırması ve bahis analizi SPAL - Roma arasındaki maçlar
Sassuolo 16:00 Fiorentina Sassuolo - Fiorentina takım karşılaştırması ve bahis analizi Sassuolo - Fiorentina arasındaki maçlar
Milan 18:45 Benevento Milan - Benevento takım karşılaştırması ve bahis analizi Milan - Benevento arasındaki maçlar
Fransa - 1. Ligi
Marsilya 15:00 Lille Marsilya - Lille takım karşılaştırması ve bahis analizi Marsilya - Lille arasındaki maçlar
Metz 18:00 Caen Metz - Caen takım karşılaştırması ve bahis analizi Metz - Caen arasındaki maçlar
Toulouse 18:00 Angers Toulouse - Angers takım karşılaştırması ve bahis analizi Toulouse - Angers arasındaki maçlar
Guingamp 18:00 Monaco Guingamp - Monaco takım karşılaştırması ve bahis analizi Guingamp - Monaco arasındaki maçlar
Amiens 18:00 Strasbourg Amiens - Strasbourg takım karşılaştırması ve bahis analizi Amiens - Strasbourg arasındaki maçlar
Portekiz - 1. Ligi Liga Bwin
Paços de Ferreira 15:00 Belenenses Paços de Ferreira - Belenenses takım karşılaştırması ve bahis analizi Paços de Ferreira - Belenenses arasındaki maçlar
Feirense 17:15 Guimaraes Feirense - Guimaraes takım karşılaştırması ve bahis analizi Feirense - Guimaraes arasındaki maçlar
Estoril 19:30 Benfica Estoril - Benfica takım karşılaştırması ve bahis analizi Estoril - Benfica arasındaki maçlar
Türkiye - Sportoto Süper Ligi
Gençlerbirliği 10:30 Osmanlıspor Gençlerbirliği - Osmanlıspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Gençlerbirliği - Osmanlıspor arasındaki maçlar
Kardemir Karabük 10:30 Bursaspor Kardemir Karabük - Bursaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Kardemir Karabük - Bursaspor arasındaki maçlar
Trabzonspor 13:00 Sivasspor Trabzonspor - Sivasspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Trabzonspor - Sivasspor arasındaki maçlar
Alanyaspor 16:00 Galatasaray Alanyaspor - Galatasaray takım karşılaştırması ve bahis analizi Alanyaspor - Galatasaray arasındaki maçlar
Belçika - 1. Ligi
Genk 18:30 Anderlecht Genk - Anderlecht takım karşılaştırması ve bahis analizi Genk - Anderlecht arasındaki maçlar
Rusya - Premier Ligi
Rubin Kazan' 13:30 Rostov Rubin Kazan' - Rostov takım karşılaştırması ve bahis analizi Rubin Kazan' - Rostov arasındaki maçlar
Anzhi 16:00 Ural Anzhi - Ural takım karşılaştırması ve bahis analizi Anzhi - Ural arasındaki maçlar
Arnavutluk - Championship Ligi
Vllaznia Shkodër 14:00 Luftëtari Gjirokastër Vllaznia Shkodër - Luftëtari Gjirokastër takım karşılaştırması ve bahis analizi Vllaznia Shkodër - Luftëtari Gjirokastër arasındaki maçlar
Kamza 14:00 Lushnja Kamza - Lushnja takım karşılaştırması ve bahis analizi Kamza - Lushnja arasındaki maçlar
Arnavutluk - 1. Ligi
Burreli 12:00 Besa Kavajë Burreli - Besa Kavajë takım karşılaştırması ve bahis analizi Burreli - Besa Kavajë arasındaki maçlar
Vllaznia Shkodër II 12:00 Korabi Peshkopi Vllaznia Shkodër II - Korabi Peshkopi takım karşılaştırması ve bahis analizi Vllaznia Shkodër II - Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
Dinamo Tirana 14:00 Kastrioti Krujë Dinamo Tirana - Kastrioti Krujë takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Tirana - Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
Shkumbini Peqin 14:00 Shënkolli Shkumbini Peqin - Shënkolli takım karşılaştırması ve bahis analizi Shkumbini Peqin - Shënkolli arasındaki maçlar
Besëlidhja Lezhë 14:00 Egnatia Rrogozhinë Besëlidhja Lezhë - Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırması ve bahis analizi Besëlidhja Lezhë - Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
Pogradeci 14:00 Bylis Ballsh Pogradeci - Bylis Ballsh takım karşılaştırması ve bahis analizi Pogradeci - Bylis Ballsh arasındaki maçlar
Naftëtari Kuçovë 14:00 Iliria Fushë-Krujë Naftëtari Kuçovë - Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırması ve bahis analizi Naftëtari Kuçovë - Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
Arnavutluk - Kategoria e Dyte
Spartaku Tiranë 14:00 Kukësi II Spartaku Tiranë - Kukësi II takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartaku Tiranë - Kukësi II arasındaki maçlar
Andorra - 1. Ligi
FC Santa Coloma 17:30 Sant Julià FC Santa Coloma - Sant Julià takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Santa Coloma - Sant Julià arasındaki maçlar
Angola - Campionato Nacional
Sagrada Esperança 14:00 Sporting de Cabinda Sagrada Esperança - Sporting de Cabinda takım karşılaştırması ve bahis analizi Sagrada Esperança - Sporting de Cabinda arasındaki maçlar
Interclube 14:00 Desportivo JGM Interclube - Desportivo JGM takım karşılaştırması ve bahis analizi Interclube - Desportivo JGM arasındaki maçlar
Desportivo Huíla 14:00 Recreativo do Libolo Desportivo Huíla - Recreativo do Libolo takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo Huíla - Recreativo do Libolo arasındaki maçlar
1º de Maio 14:00 Onze Bravos 1º de Maio - Onze Bravos takım karşılaştırması ve bahis analizi 1º de Maio - Onze Bravos arasındaki maçlar
Progresso 14:00 Académica do Lobito Progresso - Académica do Lobito takım karşılaştırması ve bahis analizi Progresso - Académica do Lobito arasındaki maçlar
Recreativo da Caála 14:00 Petro de Luanda Recreativo da Caála - Petro de Luanda takım karşılaştırması ve bahis analizi Recreativo da Caála - Petro de Luanda arasındaki maçlar
Casa Militar 14:00 Kabuscorp Casa Militar - Kabuscorp takım karşılaştırması ve bahis analizi Casa Militar - Kabuscorp arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
MS Estudiantes 0 - 1 Belgrano Estudiantes - Belgrano takım karşılaştırması ve bahis analizi Estudiantes - Belgrano arasındaki maçlar
San Martín San Juan 16:15 Lanus San Martín San Juan - Lanus takım karşılaştırması ve bahis analizi San Martín San Juan - Lanus arasındaki maçlar
Temperley 16:15 Velez Sarsfield Temperley - Velez Sarsfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Temperley - Velez Sarsfield arasındaki maçlar
Talleres Córdoba 18:30 Gimnasia La Plata Talleres Córdoba - Gimnasia La Plata takım karşılaştırması ve bahis analizi Talleres Córdoba - Gimnasia La Plata arasındaki maçlar
Banfield 20:45 Godoy Cruz Banfield - Godoy Cruz takım karşılaştırması ve bahis analizi Banfield - Godoy Cruz arasındaki maçlar
San Lorenzo 23:00 Chacarita Juniors San Lorenzo - Chacarita Juniors takım karşılaştırması ve bahis analizi San Lorenzo - Chacarita Juniors arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
San Martin Tucuman 18:05 Guillermo Brown San Martin Tucuman - Guillermo Brown takım karşılaştırması ve bahis analizi San Martin Tucuman - Guillermo Brown arasındaki maçlar
Nueva Chicago 18:30 Brown de Adrogué Nueva Chicago - Brown de Adrogué takım karşılaştırması ve bahis analizi Nueva Chicago - Brown de Adrogué arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
Defensores de Belgrano 16:05 Barracas Central Defensores de Belgrano - Barracas Central takım karşılaştırması ve bahis analizi Defensores de Belgrano - Barracas Central arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
Berazategui 14:00 Barracas Bolívar Berazategui - Barracas Bolívar takım karşılaştırması ve bahis analizi Berazategui - Barracas Bolívar arasındaki maçlar
Deportivo Armenio 18:30 Ituzaingó Deportivo Armenio - Ituzaingó takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Armenio - Ituzaingó arasındaki maçlar
Deportivo Laferrere 18:30 Midland Deportivo Laferrere - Midland takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Laferrere - Midland arasındaki maçlar
Cañuelas 18:30 El Porvenir Cañuelas - El Porvenir takım karşılaştırması ve bahis analizi Cañuelas - El Porvenir arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
Deportivo Muñiz 15:00 Real Pilar Deportivo Muñiz - Real Pilar takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Muñiz - Real Pilar arasındaki maçlar
Arjantin - Reserve League
Talleres Córdoba Res. 13:00 Gimnasia Esgrima Res. Talleres Córdoba Res. - Gimnasia Esgrima Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Talleres Córdoba Res. - Gimnasia Esgrima Res. arasındaki maçlar
Ermenistan - 1. Ligi
Shirak 13:00 Ararat Shirak - Ararat takım karşılaştırması ve bahis analizi Shirak - Ararat arasındaki maçlar
Aruba - Division di Honor
Bubali Ert Nacional Aruba Bubali - Nacional Aruba takım karşılaştırması ve bahis analizi Bubali - Nacional Aruba arasındaki maçlar
La Fama 22:30 Estrella La Fama - Estrella takım karşılaştırması ve bahis analizi La Fama - Estrella arasındaki maçlar
Avustralya - National Premier League
Newcastle Jets U21 04:30 Maitland Newcastle Jets U21 - Maitland takım karşılaştırması ve bahis analizi Newcastle Jets U21 - Maitland arasındaki maçlar
Clarence United 04:30 Kingborough Lions Clarence United - Kingborough Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Clarence United - Kingborough Lions arasındaki maçlar
Northcote City 05:00 Kingston Northcote City - Kingston takım karşılaştırması ve bahis analizi Northcote City - Kingston arasındaki maçlar
Monaro Panthers 05:00 Riverina Rhinos Monaro Panthers - Riverina Rhinos takım karşılaştırması ve bahis analizi Monaro Panthers - Riverina Rhinos arasındaki maçlar
Adelaide City 05:30 Croydon Kings Adelaide City - Croydon Kings takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide City - Croydon Kings arasındaki maçlar
Para Hills Knights 05:30 West Adelaide Para Hills Knights - West Adelaide takım karşılaştırması ve bahis analizi Para Hills Knights - West Adelaide arasındaki maçlar
Launceston City 06:30 South Hobart Launceston City - South Hobart takım karşılaştırması ve bahis analizi Launceston City - South Hobart arasındaki maçlar
Northern Rangers 06:30 Devonport City Northern Rangers - Devonport City takım karşılaştırması ve bahis analizi Northern Rangers - Devonport City arasındaki maçlar
SWQ Thunder 07:00 Sunshine Coast SWQ Thunder - Sunshine Coast takım karşılaştırması ve bahis analizi SWQ Thunder - Sunshine Coast arasındaki maçlar
Armadale 07:00 Subiaco Armadale - Subiaco takım karşılaştırması ve bahis analizi Armadale - Subiaco arasındaki maçlar
Stirling Lions 07:00 Perth Glory U21 Stirling Lions - Perth Glory U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Stirling Lions - Perth Glory U21 arasındaki maçlar
Perth 07:00 Balcatta Perth - Balcatta takım karşılaştırması ve bahis analizi Perth - Balcatta arasındaki maçlar
Bayswater City 07:00 Floreat Athena Bayswater City - Floreat Athena takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayswater City - Floreat Athena arasındaki maçlar
Cockburn City 07:00 Sorrento Cockburn City - Sorrento takım karşılaştırması ve bahis analizi Cockburn City - Sorrento arasındaki maçlar
Inglewood United 07:00 Forrestfield United Inglewood United - Forrestfield United takım karşılaştırması ve bahis analizi Inglewood United - Forrestfield United arasındaki maçlar
Queensland Lions 08:00 Cairns Queensland Lions - Cairns takım karşılaştırması ve bahis analizi Queensland Lions - Cairns arasındaki maçlar
Hamilton Olympic 08:00 Edgeworth Eagles Hamilton Olympic - Edgeworth Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Hamilton Olympic - Edgeworth Eagles arasındaki maçlar
Sutherland Sharks 08:30 APIA Leichhardt Tigers Sutherland Sharks - APIA Leichhardt Tigers takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutherland Sharks - APIA Leichhardt Tigers arasındaki maçlar
Dandenong Thunder 09:00 Bulleen Lions Dandenong Thunder - Bulleen Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Dandenong Thunder - Bulleen Lions arasındaki maçlar
Moreton Bay United Jets 09:00 Gold Coast United Moreton Bay United Jets - Gold Coast United takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreton Bay United Jets - Gold Coast United arasındaki maçlar
Hume City 09:00 South Melbourne Hume City - South Melbourne takım karşılaştırması ve bahis analizi Hume City - South Melbourne arasındaki maçlar
Western Pride 09:00 Brisbane Roar U21 Western Pride - Brisbane Roar U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Pride - Brisbane Roar U21 arasındaki maçlar
Magpies Crusaders 09:00 Redlands United Magpies Crusaders - Redlands United takım karşılaştırması ve bahis analizi Magpies Crusaders - Redlands United arasındaki maçlar
Blacktown City 09:00 Marconi Stallions Blacktown City - Marconi Stallions takım karşılaştırması ve bahis analizi Blacktown City - Marconi Stallions arasındaki maçlar
Hakoah Sydney City 09:00 Sydney United Hakoah Sydney City - Sydney United takım karşılaştırması ve bahis analizi Hakoah Sydney City - Sydney United arasındaki maçlar
Sydney U21 09:45 Manly United Sydney U21 - Manly United takım karşılaştırması ve bahis analizi Sydney U21 - Manly United arasındaki maçlar
Campbelltown City 10:00 Adelaide Comets Campbelltown City - Adelaide Comets takım karşılaştırması ve bahis analizi Campbelltown City - Adelaide Comets arasındaki maçlar
Joondalup United 10:30 ECU Joondalup Joondalup United - ECU Joondalup takım karşılaştırması ve bahis analizi Joondalup United - ECU Joondalup arasındaki maçlar
Avustralya - State Leagues
North Launceston Eagles 04:30 Somerset North Launceston Eagles - Somerset takım karşılaştırması ve bahis analizi North Launceston Eagles - Somerset arasındaki maçlar
Taroona 04:30 BeachSide Taroona - BeachSide takım karşılaştırması ve bahis analizi Taroona - BeachSide arasındaki maçlar
Ulverstone 04:30 Launceston City Res. Ulverstone - Launceston City Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Ulverstone - Launceston City Res. arasındaki maçlar
Burnie United 04:30 Launceston United Burnie United - Launceston United takım karşılaştırması ve bahis analizi Burnie United - Launceston United arasındaki maçlar
Southern FC 04:30 New Town Eagles Southern FC - New Town Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Southern FC - New Town Eagles arasındaki maçlar
Hobart Utd 04:30 Metro Claremont Hobart Utd - Metro Claremont takım karşılaştırması ve bahis analizi Hobart Utd - Metro Claremont arasındaki maçlar
Northern Rangers Res. 04:30 Devonport FC Northern Rangers Res. - Devonport FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Northern Rangers Res. - Devonport FC arasındaki maçlar
Murray Utd 05:00 Box Hill United Murray Utd - Box Hill United takım karşılaştırması ve bahis analizi Murray Utd - Box Hill United arasındaki maçlar
Narrabundah 05:00 Queanbeyan City Narrabundah - Queanbeyan City takım karşılaştırması ve bahis analizi Narrabundah - Queanbeyan City arasındaki maçlar
Moreland City 05:00 Melbourne City U21 Moreland City - Melbourne City U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreland City - Melbourne City U21 arasındaki maçlar
Langwarrin 05:00 Eastern Lions Langwarrin - Eastern Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Langwarrin - Eastern Lions arasındaki maçlar
Weston Molonglo FC Ert Monaro Panthers Weston Molonglo FC - Monaro Panthers takım karşılaştırması ve bahis analizi Weston Molonglo FC - Monaro Panthers arasındaki maçlar
Moreland Zebras 05:00 Altona Magic Moreland Zebras - Altona Magic takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreland Zebras - Altona Magic arasındaki maçlar
O'Connor Knights 05:00 Canberra White Eagles O'Connor Knights - Canberra White Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi O'Connor Knights - Canberra White Eagles arasındaki maçlar
Sunshine Georgies 05:00 Whittlesea Ranges Sunshine Georgies - Whittlesea Ranges takım karşılaştırması ve bahis analizi Sunshine Georgies - Whittlesea Ranges arasındaki maçlar
Adelaide Raiders 05:30 Salisbury United Adelaide Raiders - Salisbury United takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Raiders - Salisbury United arasındaki maçlar
Adelaide Blue Eagles 05:30 Port Adelaide Lion Adelaide Blue Eagles - Port Adelaide Lion takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Blue Eagles - Port Adelaide Lion arasındaki maçlar
White City Woodville 05:30 Seaford Rangers White City Woodville - Seaford Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi White City Woodville - Seaford Rangers arasındaki maçlar
Western Strikers 05:30 Noarlunga United Western Strikers - Noarlunga United takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Strikers - Noarlunga United arasındaki maçlar
Fulham United 05:30 The Cove Fulham United - The Cove takım karşılaştırması ve bahis analizi Fulham United - The Cove arasındaki maçlar
Fremantle City 07:00 Bunbury Forum Force Fremantle City - Bunbury Forum Force takım karşılaştırması ve bahis analizi Fremantle City - Bunbury Forum Force arasındaki maçlar
Rockingham City 07:00 Western Knights Rockingham City - Western Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Rockingham City - Western Knights arasındaki maçlar
Ashfield 07:00 Gwelup Croatia Ashfield - Gwelup Croatia takım karşılaştırması ve bahis analizi Ashfield - Gwelup Croatia arasındaki maçlar
Joondalup City 07:00 Morley Windmills Joondalup City - Morley Windmills takım karşılaştırması ve bahis analizi Joondalup City - Morley Windmills arasındaki maçlar
Dianella White Eagles 07:00 UWA Nedlands Dianella White Eagles - UWA Nedlands takım karşılaştırması ve bahis analizi Dianella White Eagles - UWA Nedlands arasındaki maçlar
Brindabella Blues 07:45 ANU Brindabella Blues - ANU takım karşılaştırması ve bahis analizi Brindabella Blues - ANU arasındaki maçlar
Ballarat City 08:00 North Geelong Warriors Ballarat City - North Geelong Warriors takım karşılaştırması ve bahis analizi Ballarat City - North Geelong Warriors arasındaki maçlar
WDSC Wolves 08:00 Wide Bay Buccaneers WDSC Wolves - Wide Bay Buccaneers takım karşılaştırması ve bahis analizi WDSC Wolves - Wide Bay Buccaneers arasındaki maçlar
Peninsula Power 08:00 Logan Lightning Peninsula Power - Logan Lightning takım karşılaştırması ve bahis analizi Peninsula Power - Logan Lightning arasındaki maçlar
Rochedale Rovers 08:15 Holland Park Hawks Rochedale Rovers - Holland Park Hawks takım karşılaştırması ve bahis analizi Rochedale Rovers - Holland Park Hawks arasındaki maçlar
Eastern Suburbs Brisbane 08:30 Ipswich Knights Eastern Suburbs Brisbane - Ipswich Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Eastern Suburbs Brisbane - Ipswich Knights arasındaki maçlar
Goulburn Valley Suns 09:00 Springvale White Eagles Goulburn Valley Suns - Springvale White Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Goulburn Valley Suns - Springvale White Eagles arasındaki maçlar
Bankstown Berries 09:00 Northern Tigers Bankstown Berries - Northern Tigers takım karşılaştırması ve bahis analizi Bankstown Berries - Northern Tigers arasındaki maçlar
Mt Druitt Town 09:00 Blacktown Spartans Mt Druitt Town - Blacktown Spartans takım karşılaştırması ve bahis analizi Mt Druitt Town - Blacktown Spartans arasındaki maçlar
Western Sydney W. U21 09:00 Central C. Mariners U21 Western Sydney W. U21 - Central C. Mariners U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Sydney W. U21 - Central C. Mariners U21 arasındaki maçlar
St. George Saints 09:00 Rydalmere Lions St. George Saints  - Rydalmere Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi St. George Saints  - Rydalmere Lions arasındaki maçlar
Avustralya - Northern
Mindil Aces 06:30 Casuarina Mindil Aces - Casuarina takım karşılaştırması ve bahis analizi Mindil Aces - Casuarina arasındaki maçlar
Hellenic Athletic 10:30 Darwin Olympic Hellenic Athletic - Darwin Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Hellenic Athletic - Darwin Olympic arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane
Albany Creek Excelsior 07:00 Bayside United Albany Creek Excelsior - Bayside United takım karşılaştırması ve bahis analizi Albany Creek Excelsior - Bayside United arasındaki maçlar
North Pine 08:00 Mt Gravatt Hawks North Pine - Mt Gravatt Hawks takım karşılaştırması ve bahis analizi North Pine - Mt Gravatt Hawks arasındaki maçlar
Grange Thistle 08:30 Taringa Rovers Grange Thistle - Taringa Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Grange Thistle - Taringa Rovers arasındaki maçlar
Avustralya - FFA Cup
Port United 04:00 Wallis Lake Port United - Wallis Lake takım karşılaştırması ve bahis analizi Port United - Wallis Lake arasındaki maçlar
Kempsey Saints 05:00 Port Saints Kempsey Saints - Port Saints takım karşılaştırması ve bahis analizi Kempsey Saints - Port Saints arasındaki maçlar
Avustralya - South Australia Reserves Premier League
Para Hills Knights Res. 03:30 West Adelaide Res. Para Hills Knights Res. - West Adelaide Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Para Hills Knights Res. - West Adelaide Res. arasındaki maçlar
Adelaide City Res. 03:30 Croydon Kings Res. Adelaide City Res. - Croydon Kings Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide City Res. - Croydon Kings Res. arasındaki maçlar
Campbelltown City Res. 06:00 Adelaide Comets Res. Campbelltown City Res. - Adelaide Comets Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Campbelltown City Res. - Adelaide Comets Res. arasındaki maçlar
Avusturya - T-Mobile Bundesliga Ligi
Wolfsberger AC 14:00 Sturm Graz Wolfsberger AC - Sturm Graz takım karşılaştırması ve bahis analizi Wolfsberger AC - Sturm Graz arasındaki maçlar
Mattersburg 16:30 St. Polten Mattersburg - St. Polten takım karşılaştırması ve bahis analizi Mattersburg - St. Polten arasındaki maçlar
LASK Linz 16:30 Austria Wien LASK Linz - Austria Wien takım karşılaştırması ve bahis analizi LASK Linz - Austria Wien arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Dornbirn 12:00 Rheindorf Altach II Dornbirn - Rheindorf Altach II takım karşılaştırması ve bahis analizi Dornbirn - Rheindorf Altach II arasındaki maçlar
Wacker Innsbruck II 13:00 Hohenems Wacker Innsbruck II - Hohenems takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Innsbruck II - Hohenems arasındaki maçlar
Stadl-Paura 13:00 Vorwärts Steyr Stadl-Paura - Vorwärts Steyr takım karşılaştırması ve bahis analizi Stadl-Paura - Vorwärts Steyr arasındaki maçlar
Hard 14:00 Salzburg II Hard - Salzburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Hard - Salzburg II arasındaki maçlar
Stadlau 14:00 ASK Bruck/Leitha Stadlau - ASK Bruck/Leitha takım karşılaştırması ve bahis analizi Stadlau - ASK Bruck/Leitha arasındaki maçlar
Alberschwende 14:00 Wals-Grünau Alberschwende - Wals-Grünau takım karşılaştırması ve bahis analizi Alberschwende - Wals-Grünau arasındaki maçlar
Gurten 14:00 Pasching Gurten - Pasching takım karşılaştırması ve bahis analizi Gurten - Pasching arasındaki maçlar
Ebreichsdorf 15:30 Amstetten Ebreichsdorf - Amstetten takım karşılaştırması ve bahis analizi Ebreichsdorf - Amstetten arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
Trofaiach 12:00 Kapfenberger SV II Trofaiach - Kapfenberger SV II takım karşılaştırması ve bahis analizi Trofaiach - Kapfenberger SV II arasındaki maçlar
Zell am See 12:00 Eugendorf Zell am See - Eugendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Zell am See - Eugendorf arasındaki maçlar
Reichenau 12:00 Imst Reichenau - Imst takım karşılaştırması ve bahis analizi Reichenau - Imst arasındaki maçlar
Hall 13:00 Kirchbichl Hall - Kirchbichl takım karşılaştırması ve bahis analizi Hall - Kirchbichl arasındaki maçlar
Kundl 13:30 Telfs Kundl - Telfs takım karşılaştırması ve bahis analizi Kundl - Telfs arasındaki maçlar
Favoritner AC 13:30 Donaufeld Favoritner AC - Donaufeld takım karşılaştırması ve bahis analizi Favoritner AC - Donaufeld arasındaki maçlar
Maria Saal 14:00 Lendorf Maria Saal - Lendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Maria Saal - Lendorf arasındaki maçlar
Golling 14:00 Salzburger AK Golling - Salzburger AK takım karşılaştırması ve bahis analizi Golling - Salzburger AK arasındaki maçlar
Fussach 14:00 Schwarzach Fussach - Schwarzach takım karşılaştırması ve bahis analizi Fussach - Schwarzach arasındaki maçlar
Elektra 14:00 Admira Landhaus Elektra - Admira Landhaus takım karşılaştırması ve bahis analizi Elektra - Admira Landhaus arasındaki maçlar
Union Hallein 14:00 Bürmoos Union Hallein - Bürmoos takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Hallein - Bürmoos arasındaki maçlar
St. Jakob 14:00 Ferlach St. Jakob - Ferlach takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Jakob - Ferlach arasındaki maçlar
Austria Salzburg 14:00 Bergheim Austria Salzburg - Bergheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Salzburg - Bergheim arasındaki maçlar
Höchst 14:00 Bregenz Höchst - Bregenz takım karşılaştırması ve bahis analizi Höchst - Bregenz arasındaki maçlar
Post 14:00 Wienerberg Post - Wienerberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Post - Wienerberg arasındaki maçlar
Grün Weiß Micheldorf 14:30 Grieskirchen Grün Weiß Micheldorf - Grieskirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Grün Weiß Micheldorf - Grieskirchen arasındaki maçlar
Spratzern 14:30 Rohrendorf/Gedersdorf Spratzern - Rohrendorf/Gedersdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Spratzern - Rohrendorf/Gedersdorf arasındaki maçlar
Bad Ischl 14:30 Donau Linz Bad Ischl - Donau Linz takım karşılaştırması ve bahis analizi Bad Ischl - Donau Linz arasındaki maçlar
Stripfing 14:30 Kottingbrunn Stripfing - Kottingbrunn takım karşılaştırması ve bahis analizi Stripfing - Kottingbrunn arasındaki maçlar
St. Peter 14:30 Leobendorf St. Peter - Leobendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Peter - Leobendorf arasındaki maçlar
Neuberg 14:30 Pinkafeld Neuberg - Pinkafeld takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuberg - Pinkafeld arasındaki maçlar
Andorf 14:30 Hertha Andorf - Hertha takım karşılaştırması ve bahis analizi Andorf - Hertha arasındaki maçlar
SK St. Johann 15:00 Völs SK St. Johann - Völs takım karşılaştırması ve bahis analizi SK St. Johann - Völs arasındaki maçlar
Lauterach 15:00 Andelsbuch Lauterach - Andelsbuch takım karşılaştırması ve bahis analizi Lauterach - Andelsbuch arasındaki maçlar
Austria Lustenau II 15:00 Blau-Weiß Feldkirch Austria Lustenau II - Blau-Weiß Feldkirch takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Lustenau II - Blau-Weiß Feldkirch arasındaki maçlar
Zirl 15:00 Mayrhofen Zirl - Mayrhofen takım karşılaştırması ve bahis analizi Zirl - Mayrhofen arasındaki maçlar
Egg 15:00 Langenegg Egg - Langenegg takım karşılaştırması ve bahis analizi Egg - Langenegg arasındaki maçlar
St. Margarethen 15:00 Eltendorf St. Margarethen - Eltendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Margarethen - Eltendorf arasındaki maçlar
Parndorf II 15:00 Horitschon Parndorf II - Horitschon takım karşılaştırması ve bahis analizi Parndorf II - Horitschon arasındaki maçlar
Donau 15:00 Wiener Viktoria Donau - Wiener Viktoria takım karşılaştırması ve bahis analizi Donau - Wiener Viktoria arasındaki maçlar
Zams 16:00 Union Innsbruck Zams - Union Innsbruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Zams - Union Innsbruck arasındaki maçlar
Klingenbach 16:00 Bad Sauerbrunn Klingenbach - Bad Sauerbrunn takım karşılaştırması ve bahis analizi Klingenbach - Bad Sauerbrunn arasındaki maçlar
Team Wiener Linien 16:00 Sportunion Mauer Team Wiener Linien - Sportunion Mauer takım karşılaştırması ve bahis analizi Team Wiener Linien - Sportunion Mauer arasındaki maçlar
Kohfidisch 16:00 Siegendordf Kohfidisch - Siegendordf takım karşılaştırması ve bahis analizi Kohfidisch - Siegendordf arasındaki maçlar
Grazer AK 16:30 Gnas Grazer AK - Gnas takım karşılaştırması ve bahis analizi Grazer AK - Gnas arasındaki maçlar
St. Anna 17:00 Bruck St. Anna - Bruck takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Anna - Bruck arasındaki maçlar
Azerbaycan - 1. Ligi
İnter Bakı 12:00 Zirə İnter Bakı - Zirə takım karşılaştırması ve bahis analizi İnter Bakı - Zirə arasındaki maçlar
Bahreyn - 1. Ligi
Al Najma 13:45 Malkiya Al Najma - Malkiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Najma - Malkiya arasındaki maçlar
Al Ahli 16:00 Muharraq Al Ahli - Muharraq takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ahli - Muharraq arasındaki maçlar
Barbados - Digicel Premier Ligi
Ellerton 21:00 Notre Dame Ellerton - Notre Dame takım karşılaştırması ve bahis analizi Ellerton - Notre Dame arasındaki maçlar
Silver Sands 23:00 Waterford Compton Silver Sands - Waterford Compton takım karşılaştırması ve bahis analizi Silver Sands - Waterford Compton arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
Luch Minsk 11:00 Slutsk Luch Minsk - Slutsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Luch Minsk - Slutsk arasındaki maçlar
Dinamo Minsk 13:00 Gomel Dinamo Minsk - Gomel takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Minsk - Gomel arasındaki maçlar
Torpedo Zhodino 15:00 Minsk Torpedo Zhodino - Minsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Torpedo Zhodino - Minsk arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 1. Ligi
Zorka-BDU 11:00 Lida Zorka-BDU - Lida takım karşılaştırması ve bahis analizi Zorka-BDU - Lida arasındaki maçlar
Naftan 13:00 Zhitkovichi‎ Naftan - Zhitkovichi‎ takım karşılaştırması ve bahis analizi Naftan - Zhitkovichi‎ arasındaki maçlar
Volna 13:00 Baranovichi Volna - Baranovichi takım karşılaştırması ve bahis analizi Volna - Baranovichi arasındaki maçlar
Granit 13:00 Belshina Granit - Belshina takım karşılaştırması ve bahis analizi Granit - Belshina arasındaki maçlar
Gomelzheldortrans 13:00 Khimik Svetlogorsk Gomelzheldortrans - Khimik Svetlogorsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Gomelzheldortrans - Khimik Svetlogorsk arasındaki maçlar
Slonim 14:00 Orsha Slonim - Orsha takım karşılaştırması ve bahis analizi Slonim - Orsha arasındaki maçlar
Smorgon 14:00 Čist́ Smorgon - Čist́ takım karşılaştırması ve bahis analizi Smorgon - Čist́ arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 2. Division
Kletsk 11:00 Ruh Brest Kletsk - Ruh Brest takım karşılaştırması ve bahis analizi Kletsk - Ruh Brest arasındaki maçlar
Ivatsevichi 12:00 Sputnik Ivatsevichi - Sputnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Ivatsevichi - Sputnik arasındaki maçlar
Bumprom 12:00 Neman-Agro Bumprom - Neman-Agro takım karşılaştırması ve bahis analizi Bumprom - Neman-Agro arasındaki maçlar
SMI Autotrans 13:00 Krumkachy SMI Autotrans - Krumkachy takım karşılaştırması ve bahis analizi SMI Autotrans - Krumkachy arasındaki maçlar
Molodechno-2013 14:00 Uzda Molodechno-2013 - Uzda takım karşılaştırması ve bahis analizi Molodechno-2013 - Uzda arasındaki maçlar
Energosbyt-BSATU 14:00 Victoria Maryina Gorka Energosbyt-BSATU - Victoria Maryina Gorka takım karşılaştırması ve bahis analizi Energosbyt-BSATU - Victoria Maryina Gorka arasındaki maçlar
Oshmyany 14:00 Osipovichy Oshmyany - Osipovichy takım karşılaştırması ve bahis analizi Oshmyany - Osipovichy arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Dinamo Brest Res. 13:00 Smolevichy-STI Res. Dinamo Brest Res. - Smolevichy-STI Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Brest Res. - Smolevichy-STI Res. arasındaki maçlar
Tarpeda Minsk Res. 13:30 Neman Grodno Res. Tarpeda Minsk Res. - Neman Grodno Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarpeda Minsk Res. - Neman Grodno Res. arasındaki maçlar
Isloch Res. 14:00 Gorodeya Res. Isloch Res. - Gorodeya Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Isloch Res. - Gorodeya Res. arasındaki maçlar
Belçika - First Amateur Division
Patro Eisden 18:00 Eendracht Aalst Patro Eisden - Eendracht Aalst takım karşılaştırması ve bahis analizi Patro Eisden - Eendracht Aalst arasındaki maçlar
Dessel Sport 18:00 Deinze Dessel Sport - Deinze takım karşılaştırması ve bahis analizi Dessel Sport - Deinze arasındaki maçlar
Berchem Sport 18:00 Knokke Berchem Sport - Knokke takım karşılaştırması ve bahis analizi Berchem Sport - Knokke arasındaki maçlar
Dender EH 18:00 Heist Dender EH - Heist takım karşılaştırması ve bahis analizi Dender EH - Heist arasındaki maçlar
Oudenaarde 18:00 Lommel United Oudenaarde - Lommel United takım karşılaştırması ve bahis analizi Oudenaarde - Lommel United arasındaki maçlar
Geel 18:00 Excelsior Virton Geel - Excelsior Virton takım karşılaştırması ve bahis analizi Geel - Excelsior Virton arasındaki maçlar
Oosterwijk 18:00 Sérésien Oosterwijk - Sérésien takım karşılaştırması ve bahis analizi Oosterwijk - Sérésien arasındaki maçlar
Sporting Châtelet 18:00 VW Hamme Sporting Châtelet - VW Hamme takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Châtelet - VW Hamme arasındaki maçlar
Belçika - Provincial
Lorraine Arlon 18:00 Rossignol Lorraine Arlon - Rossignol takım karşılaştırması ve bahis analizi Lorraine Arlon - Rossignol arasındaki maçlar
Stade Bierbeek 18:00 Bodegem Kapelle United Stade Bierbeek - Bodegem Kapelle United takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Bierbeek - Bodegem Kapelle United arasındaki maçlar
Libramont 18:00 La Roche Libramont - La Roche takım karşılaştırması ve bahis analizi Libramont - La Roche arasındaki maçlar
Champlon 18:00 Nothomb-Post Champlon - Nothomb-Post takım karşılaştırması ve bahis analizi Champlon - Nothomb-Post arasındaki maçlar
Érezée 18:00 Meix-Devant-Virton Érezée - Meix-Devant-Virton takım karşılaştırması ve bahis analizi Érezée - Meix-Devant-Virton arasındaki maçlar
Marloie Sport 18:30 Oppagne-Wéris Marloie Sport - Oppagne-Wéris takım karşılaştırması ve bahis analizi Marloie Sport - Oppagne-Wéris arasındaki maçlar
Chaumont 18:30 Saint-Louis-Saint-Léger Chaumont - Saint-Louis-Saint-Léger takım karşılaştırması ve bahis analizi Chaumont - Saint-Louis-Saint-Léger arasındaki maçlar
Belçika - UEFA Europa League Play-offs
OH Leuven 16:00 Mouscron-Péruwelz OH Leuven - Mouscron-Péruwelz takım karşılaştırması ve bahis analizi OH Leuven - Mouscron-Péruwelz arasındaki maçlar
Sint-Truiden 18:00 AS Eupen Sint-Truiden - AS Eupen takım karşılaştırması ve bahis analizi Sint-Truiden - AS Eupen arasındaki maçlar
Waasland-Beveren 18:00 Lierse Waasland-Beveren - Lierse takım karşılaştırması ve bahis analizi Waasland-Beveren - Lierse arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
Guabirá 19:00 Bolívar Guabirá - Bolívar takım karşılaştırması ve bahis analizi Guabirá - Bolívar arasındaki maçlar
The Strongest 21:15 Sport Boys The Strongest - Sport Boys takım karşılaştırması ve bahis analizi The Strongest - Sport Boys arasındaki maçlar
Bosna Hersek - Premier Ligi
Radnik Bijeljina 14:30 Zrinjski Radnik Bijeljina - Zrinjski takım karşılaştırması ve bahis analizi Radnik Bijeljina - Zrinjski arasındaki maçlar
Čelik 15:00 Borac Banja Luka Čelik - Borac Banja Luka takım karşılaştırması ve bahis analizi Čelik - Borac Banja Luka arasındaki maçlar
Vitez 15:00 Mladost Doboj Kakanj Vitez - Mladost Doboj Kakanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Vitez - Mladost Doboj Kakanj arasındaki maçlar
Krupa na Vrbasu 15:00 Željezničar Krupa na Vrbasu - Željezničar takım karşılaştırması ve bahis analizi Krupa na Vrbasu - Željezničar arasındaki maçlar
Bosna Hersek - 1. Ligi
Jedinstvo Bihać 14:30 Bratstvo Gračanica Jedinstvo Bihać - Bratstvo Gračanica takım karşılaştırması ve bahis analizi Jedinstvo Bihać - Bratstvo Gračanica arasındaki maçlar
Zvijezda '09 Brgule 14:30 Slavija Zvijezda '09 Brgule - Slavija takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda '09 Brgule - Slavija arasındaki maçlar
Metalleghe-BSI Jajce 14:30 Orašje Metalleghe-BSI Jajce - Orašje takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalleghe-BSI Jajce - Orašje arasındaki maçlar
Napredak Donji Šepak 14:30 Kozara Gradiška Napredak Donji Šepak - Kozara Gradiška takım karşılaştırması ve bahis analizi Napredak Donji Šepak - Kozara Gradiška arasındaki maçlar
Čapljina 14:30 Iskra Bugojno Čapljina - Iskra Bugojno takım karşılaştırması ve bahis analizi Čapljina - Iskra Bugojno arasındaki maçlar
Sutjeska Foča 14:30 Željezničar Banja Luka Sutjeska Foča - Željezničar Banja Luka takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutjeska Foča - Željezničar Banja Luka arasındaki maçlar
Zvijezda 14:30 TOSK Tesanj Zvijezda - TOSK Tesanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda - TOSK Tesanj arasındaki maçlar
Igman Konjic 14:30 Bosna Visoko Igman Konjic - Bosna Visoko takım karşılaştırması ve bahis analizi Igman Konjic - Bosna Visoko arasındaki maçlar
Olimpic Sarajevo 14:30 Slaven Živinice Olimpic Sarajevo - Slaven Živinice takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpic Sarajevo - Slaven Živinice arasındaki maçlar
Rudar Prijedor 14:30 Tekstilac Derventa Rudar Prijedor - Tekstilac Derventa takım karşılaştırması ve bahis analizi Rudar Prijedor - Tekstilac Derventa arasındaki maçlar
Drina Zvornik 14:30 Podrinje Janja Drina Zvornik - Podrinje Janja takım karşılaştırması ve bahis analizi Drina Zvornik - Podrinje Janja arasındaki maçlar
Sloga Doboj 14:30 Sloboda Mrkonjić Grad Sloga Doboj - Sloboda Mrkonjić Grad takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga Doboj - Sloboda Mrkonjić Grad arasındaki maçlar
Velež 14:30 Rudar Kakanj Velež - Rudar Kakanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Velež - Rudar Kakanj arasındaki maçlar
Sloga 14:30 Travnik Sloga - Travnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga - Travnik arasındaki maçlar
Botswana - Premier League
Township Rollers 14:00 Gaborone United Township Rollers - Gaborone United takım karşılaştırması ve bahis analizi Township Rollers - Gaborone United arasındaki maçlar
Galaxy FC 14:00 Sankoyo Bush Bucks Galaxy FC - Sankoyo Bush Bucks takım karşılaştırması ve bahis analizi Galaxy FC - Sankoyo Bush Bucks arasındaki maçlar
Security Systems 14:00 Police XI Security Systems - Police XI takım karşılaştırması ve bahis analizi Security Systems - Police XI arasındaki maçlar
Brezilya - Serie A Ligi
Bahia 19:00 Santos Bahia - Santos takım karşılaştırması ve bahis analizi Bahia - Santos arasındaki maçlar
Flamengo 22:00 América Mineiro Flamengo - América Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Flamengo - América Mineiro arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
MS Paysandu 1 - 0 Londrina Paysandu - Londrina takım karşılaştırması ve bahis analizi Paysandu - Londrina arasındaki maçlar
Goias 19:30 Figueirense Goias - Figueirense takım karşılaştırması ve bahis analizi Goias - Figueirense arasındaki maçlar
Guarani 19:30 Sampaio Corrêa Guarani - Sampaio Corrêa takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarani - Sampaio Corrêa arasındaki maçlar
Avai 19:30 Brasil de Pelotas Avai - Brasil de Pelotas takım karşılaştırması ve bahis analizi Avai - Brasil de Pelotas arasındaki maçlar
CRB 19:30 Vila Nova CRB - Vila Nova takım karşılaştırması ve bahis analizi CRB - Vila Nova arasındaki maçlar
Criciuma 22:00 Ponte Preta Criciuma - Ponte Preta takım karşılaştırması ve bahis analizi Criciuma - Ponte Preta arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
Tombense 18:30 Joinville Tombense - Joinville takım karşılaştırması ve bahis analizi Tombense - Joinville arasındaki maçlar
Remo 19:00 Globo Remo - Globo takım karşılaştırması ve bahis analizi Remo - Globo arasındaki maçlar
Bragantino 19:00 Tupi Bragantino - Tupi takım karşılaştırması ve bahis analizi Bragantino - Tupi arasındaki maçlar
Volta Redonda 19:00 Cuiabá Volta Redonda - Cuiabá takım karşılaştırması ve bahis analizi Volta Redonda - Cuiabá arasındaki maçlar
Luverdense 20:00 Botafogo SP Luverdense - Botafogo SP takım karşılaştırması ve bahis analizi Luverdense - Botafogo SP arasındaki maçlar
Botafogo PB 22:00 Náutico Botafogo PB - Náutico takım karşılaştırması ve bahis analizi Botafogo PB - Náutico arasındaki maçlar
Brezilya - Série D
Madureira 18:00 Linense Madureira - Linense takım karşılaştırması ve bahis analizi Madureira - Linense arasındaki maçlar
Iporá 18:30 Corumbaense Iporá - Corumbaense takım karşılaştırması ve bahis analizi Iporá - Corumbaense arasındaki maçlar
Sergipe 19:00 ASA Sergipe - ASA takım karşılaştırması ve bahis analizi Sergipe - ASA arasındaki maçlar
Ceilândia 19:00 Sinop Ceilândia - Sinop takım karşılaştırması ve bahis analizi Ceilândia - Sinop arasındaki maçlar
EC São José 19:00 Brusque EC São José - Brusque takım karşılaştırması ve bahis analizi EC São José - Brusque arasındaki maçlar
Dom Bosco 20:00 Brasiliense Dom Bosco - Brasiliense takım karşılaştırması ve bahis analizi Dom Bosco - Brasiliense arasındaki maçlar
Espírito Santo 20:00 URT Espírito Santo - URT takım karşılaştırması ve bahis analizi Espírito Santo - URT arasındaki maçlar
Baré 20:30 Manaus Baré - Manaus takım karşılaştırması ve bahis analizi Baré - Manaus arasındaki maçlar
Ferroviária 22:00 Novo Hamburgo Ferroviária - Novo Hamburgo takım karşılaştırması ve bahis analizi Ferroviária - Novo Hamburgo arasındaki maçlar
Brezilya - Rondoniense
Guajará 20:00 Vilhenense Guajará - Vilhenense takım karşılaştırması ve bahis analizi Guajará - Vilhenense arasındaki maçlar
Brezilya - Tocatinense
Palmas 19:00 Gurupi Palmas - Gurupi takım karşılaştırması ve bahis analizi Palmas - Gurupi arasındaki maçlar
Tocantinópolis İpt Tocantins Tocantinópolis - Tocantins takım karşılaştırması ve bahis analizi Tocantinópolis - Tocantins arasındaki maçlar
Paraíso 23:15 Araguaína Paraíso - Araguaína takım karşılaştırması ve bahis analizi Paraíso - Araguaína arasındaki maçlar
Brezilya - Mineiro II
Guarani MG 19:00 Uberaba Guarani MG - Uberaba takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarani MG - Uberaba arasındaki maçlar
América TO 19:00 Tupynambás América TO - Tupynambás takım karşılaştırması ve bahis analizi América TO - Tupynambás arasındaki maçlar
Brezilya - Baiano 2 Div
Pituaçu 12:00 Teixeira de Freitas Pituaçu - Teixeira de Freitas takım karşılaştırması ve bahis analizi Pituaçu - Teixeira de Freitas arasındaki maçlar
Galícia 19:00 Atlético Alagoinhas Galícia - Atlético Alagoinhas takım karşılaştırması ve bahis analizi Galícia - Atlético Alagoinhas arasındaki maçlar
Brezilya - Cearense 2 Division
Barbalha 22:30 Caucaia Barbalha - Caucaia takım karşılaştırması ve bahis analizi Barbalha - Caucaia arasındaki maçlar
Brezilya - Paulista A3
Atibaia 14:00 Capivariano Atibaia - Capivariano takım karşılaştırması ve bahis analizi Atibaia - Capivariano arasındaki maçlar
Brezilya - Paulista Série B
Paulista 18:00 União Mogi Paulista - União Mogi takım karşılaştırması ve bahis analizi Paulista - União Mogi arasındaki maçlar
Atlético Mogi 18:00 Guarulhos Atlético Mogi - Guarulhos takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Mogi - Guarulhos arasındaki maçlar
Mauaense 18:00 Primavera SP Mauaense - Primavera SP takım karşılaştırması ve bahis analizi Mauaense - Primavera SP arasındaki maçlar
ADG Ert Mauá ADG - Mauá takım karşılaştırması ve bahis analizi ADG - Mauá arasındaki maçlar
Flamengo SP 18:00 São José FC Flamengo SP - São José FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Flamengo SP - São José FC arasındaki maçlar
Itapirense 19:00 Grêmio Sãocarlense Itapirense - Grêmio Sãocarlense takım karşılaştırması ve bahis analizi Itapirense - Grêmio Sãocarlense arasındaki maçlar
Andradina 19:00 Santacruzense Andradina - Santacruzense takım karşılaştırması ve bahis analizi Andradina - Santacruzense arasındaki maçlar
Catanduva 19:00 Inter de Bebedouro Catanduva - Inter de Bebedouro takım karşılaştırması ve bahis analizi Catanduva - Inter de Bebedouro arasındaki maçlar
Independente SP 20:00 Comercial Independente SP - Comercial takım karşılaştırması ve bahis analizi Independente SP - Comercial arasındaki maçlar
Tupã 22:00 Grêmio Prudente Tupã - Grêmio Prudente takım karşılaştırması ve bahis analizi Tupã - Grêmio Prudente arasındaki maçlar
British Virgin Islands - BVIFA Football League
Old Madrid 20:30 VG United Old Madrid - VG United takım karşılaştırması ve bahis analizi Old Madrid - VG United arasındaki maçlar
Bulgaristan - 1. Ligi
Levski Sofia 12:00 Vereya Levski Sofia - Vereya takım karşılaştırması ve bahis analizi Levski Sofia - Vereya arasındaki maçlar
Botev Plovdiv 14:30 Ludogorets Botev Plovdiv - Ludogorets takım karşılaştırması ve bahis analizi Botev Plovdiv - Ludogorets arasındaki maçlar
Beroe 17:00 CSKA Sofia Beroe - CSKA Sofia takım karşılaştırması ve bahis analizi Beroe - CSKA Sofia arasındaki maçlar
Bulgaristan - 2. Ligi
Nesebar 14:00 Chernomorets Balchik Nesebar - Chernomorets Balchik takım karşılaştırması ve bahis analizi Nesebar - Chernomorets Balchik arasındaki maçlar
Bulgaristan - V AFG
Marek 13:00 Septemvri Simitli Marek - Septemvri Simitli takım karşılaştırması ve bahis analizi Marek - Septemvri Simitli arasındaki maçlar
FK Minyor Pernik 13:00 Belasitsa FK Minyor Pernik - Belasitsa takım karşılaştırması ve bahis analizi FK Minyor Pernik - Belasitsa arasındaki maçlar
Dobrudzha 1919 13:00 Lokomotiv Ruse Dobrudzha 1919 - Lokomotiv Ruse takım karşılaştırması ve bahis analizi Dobrudzha 1919 - Lokomotiv Ruse arasındaki maçlar
Bansko 13:00 Rilski Sportist Bansko - Rilski Sportist takım karşılaştırması ve bahis analizi Bansko - Rilski Sportist arasındaki maçlar
Slivnishki geroy 13:00 Pirin Gotse Delchev Slivnishki geroy - Pirin Gotse Delchev takım karşılaştırması ve bahis analizi Slivnishki geroy - Pirin Gotse Delchev arasındaki maçlar
Pirin Razlog 13:00 OFK Elin Pelin Pirin Razlog - OFK Elin Pelin takım karşılaştırması ve bahis analizi Pirin Razlog - OFK Elin Pelin arasındaki maçlar
Germaneya 13:00 Botev Ihtiman Germaneya - Botev Ihtiman takım karşılaştırması ve bahis analizi Germaneya - Botev Ihtiman arasındaki maçlar
Chavdar Etropole 13:00 Vihren Chavdar Etropole - Vihren takım karşılaştırması ve bahis analizi Chavdar Etropole - Vihren arasındaki maçlar
Spartak Varna 13:00 Svetkavitsa Targovishte Spartak Varna - Svetkavitsa Targovishte takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartak Varna - Svetkavitsa Targovishte arasındaki maçlar
Hebar 1918 13:00 Svoboda Hebar 1918 - Svoboda takım karşılaştırması ve bahis analizi Hebar 1918 - Svoboda arasındaki maçlar
Balkan Botevgrad 13:00 CSKA 1948 Sofia Balkan Botevgrad - CSKA 1948 Sofia takım karşılaştırması ve bahis analizi Balkan Botevgrad - CSKA 1948 Sofia arasındaki maçlar
Gigant Saedinenie 14:00 Karnobat Gigant Saedinenie - Karnobat takım karşılaştırması ve bahis analizi Gigant Saedinenie - Karnobat arasındaki maçlar
Rozova dolina 14:00 Rakovski 2011 Rozova dolina - Rakovski 2011 takım karşılaştırması ve bahis analizi Rozova dolina - Rakovski 2011 arasındaki maçlar
Zagorets 14:00 Asenovets Zagorets - Asenovets takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorets - Asenovets arasındaki maçlar
Dimitrovgrad 14:00 Arda Dimitrovgrad - Arda takım karşılaştırması ve bahis analizi Dimitrovgrad - Arda arasındaki maçlar
Minyor Radnevo 14:00 Svilengrad Minyor Radnevo - Svilengrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Minyor Radnevo - Svilengrad arasındaki maçlar
Atletik Kuklen 14:00 Yambol 1915 Atletik Kuklen - Yambol 1915 takım karşılaştırması ve bahis analizi Atletik Kuklen - Yambol 1915 arasındaki maçlar
Sokol '96 14:00 Borislav 2009 Sokol '96 - Borislav 2009 takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol '96 - Borislav 2009 arasındaki maçlar
Evrokolezh 15:30 Vereya II Evrokolezh - Vereya II takım karşılaştırması ve bahis analizi Evrokolezh - Vereya II arasındaki maçlar
Burkina Faso - 1ère Division
RC Bobo-Dioulasso 16:00 ASFB RC Bobo-Dioulasso - ASFB takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Bobo-Dioulasso - ASFB arasındaki maçlar
Comoé 16:00 Ouagadougou Comoé - Ouagadougou takım karşılaştırması ve bahis analizi Comoé - Ouagadougou arasındaki maçlar
Majestic 16:00 Rahimo Majestic - Rahimo takım karşılaştırması ve bahis analizi Majestic - Rahimo arasındaki maçlar
AJEB 16:00 USFA AJEB - USFA takım karşılaştırması ve bahis analizi AJEB - USFA arasındaki maçlar
Kamboçya - Premier League
Sparta Cambodia 08:00 Visakha Sparta Cambodia - Visakha takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Cambodia - Visakha arasındaki maçlar
Soltilo Angkor 08:30 Police Commissary Soltilo Angkor - Police Commissary takım karşılaştırması ve bahis analizi Soltilo Angkor - Police Commissary arasındaki maçlar
Boeung Ket 11:30 National Defense Boeung Ket - National Defense takım karşılaştırması ve bahis analizi Boeung Ket - National Defense arasındaki maçlar
Cape Verde Islands - Campeonato Nacional
Scorpion Vermelho 00:00 Morabeza Scorpion Vermelho - Morabeza takım karşılaştırması ve bahis analizi Scorpion Vermelho - Morabeza arasındaki maçlar
Académica da Praia 00:00 Sal-Rei Académica da Praia - Sal-Rei takım karşılaştırması ve bahis analizi Académica da Praia - Sal-Rei arasındaki maçlar
Foguetões 00:00 Belo Horizonte Foguetões - Belo Horizonte takım karşılaştırması ve bahis analizi Foguetões - Belo Horizonte arasındaki maçlar
Vulcânico 00:00 Sporting Praia Vulcânico - Sporting Praia takım karşılaştırması ve bahis analizi Vulcânico - Sporting Praia arasındaki maçlar
Académica Porto Novo 00:00 Mindelense Académica Porto Novo - Mindelense takım karşılaştırması ve bahis analizi Académica Porto Novo - Mindelense arasındaki maçlar
Palmeira 00:00 Barreirense Palmeira - Barreirense takım karşılaştırması ve bahis analizi Palmeira - Barreirense arasındaki maçlar
Şili - 1. Ligi
Deportes Iquique 15:00 Palestino Deportes Iquique - Palestino takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Iquique - Palestino arasındaki maçlar
Colo Colo 20:30 Deportes Temuco Colo Colo - Deportes Temuco takım karşılaştırması ve bahis analizi Colo Colo - Deportes Temuco arasındaki maçlar
Univ. Concepción 23:00 Everton Univ. Concepción - Everton takım karşılaştırması ve bahis analizi Univ. Concepción - Everton arasındaki maçlar
Şili - Primera B Ligi
Santiago Wanderers 18:00 La Serena Santiago Wanderers - La Serena takım karşılaştırması ve bahis analizi Santiago Wanderers - La Serena arasındaki maçlar
Santiago Morning 20:00 Cobreloa Santiago Morning - Cobreloa takım karşılaştırması ve bahis analizi Santiago Morning - Cobreloa arasındaki maçlar
Unión San Felipe 23:00 Deportes Valdivia Unión San Felipe - Deportes Valdivia takım karşılaştırması ve bahis analizi Unión San Felipe - Deportes Valdivia arasındaki maçlar
Şili - Segunda División
San Antonio Unido 19:00 Deportes Santa Cruz San Antonio Unido - Deportes Santa Cruz takım karşılaştırması ve bahis analizi San Antonio Unido - Deportes Santa Cruz arasındaki maçlar
Malleco Unido 21:00 Colchagua Malleco Unido - Colchagua takım karşılaştırması ve bahis analizi Malleco Unido - Colchagua arasındaki maçlar
Iberia 22:00 Independiente Iberia - Independiente takım karşılaştırması ve bahis analizi Iberia - Independiente arasındaki maçlar
Deportes Vallenar 22:00 General Velásquez Deportes Vallenar - General Velásquez takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Vallenar - General Velásquez arasındaki maçlar
Şili - Tercera A
Colina 19:00 Lautaro de Buin Colina - Lautaro de Buin  takım karşılaştırması ve bahis analizi Colina - Lautaro de Buin  arasındaki maçlar
Trasandino 19:30 Deportes Rengo Trasandino - Deportes Rengo takım karşılaştırması ve bahis analizi Trasandino - Deportes Rengo arasındaki maçlar
Provincial Ovalle 20:00 Rancagua Sur Provincial Ovalle - Rancagua Sur takım karşılaştırması ve bahis analizi Provincial Ovalle - Rancagua Sur arasındaki maçlar
Tomás Greig 22:00 Provincial Osorno Tomás Greig - Provincial Osorno takım karşılaştırması ve bahis analizi Tomás Greig - Provincial Osorno arasındaki maçlar
Municipal Mejillones 23:00 Municipal Santiago Municipal Mejillones - Municipal Santiago takım karşılaştırması ve bahis analizi Municipal Mejillones - Municipal Santiago arasındaki maçlar
Çin - Süper Ligi
8’ Hebei Zhongji 0 - 0 Guizhou Renhe Hebei Zhongji - Guizhou Renhe takım karşılaştırması ve bahis analizi Hebei Zhongji - Guizhou Renhe arasındaki maçlar
Guangzhou R&F 11:35 Shandong Luneng Guangzhou R&F - Shandong Luneng takım karşılaştırması ve bahis analizi Guangzhou R&F - Shandong Luneng arasındaki maçlar
Guizhou Zhicheng 11:35 Changchun Yatai Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai takım karşılaştırması ve bahis analizi Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai arasındaki maçlar
Çin - Çin Ligi
8’ Yanbian Baekdu 0 - 0 Anhui Litian Yanbian Baekdu - Anhui Litian takım karşılaştırması ve bahis analizi Yanbian Baekdu - Anhui Litian arasındaki maçlar
8’ Shanghai Shenxin 0 - 0 Meizhou Kejia Shanghai Shenxin - Meizhou Kejia takım karşılaştırması ve bahis analizi Shanghai Shenxin - Meizhou Kejia arasındaki maçlar
Taiyuan Zhongyou Jiayi 11:35 Dalian Transcendence Taiyuan Zhongyou Jiayi - Dalian Transcendence takım karşılaştırması ve bahis analizi Taiyuan Zhongyou Jiayi - Dalian Transcendence arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
Patriotas Boyacá 20:15 La Equidad Patriotas Boyacá - La Equidad takım karşılaştırması ve bahis analizi Patriotas Boyacá - La Equidad arasındaki maçlar
Deportes Tolima 22:30 Millonarios Deportes Tolima - Millonarios takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Tolima - Millonarios arasındaki maçlar
Atlético Bucaramanga 23:00 Medellín Atlético Bucaramanga - Medellín takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Bucaramanga - Medellín arasındaki maçlar
Kolombiya - Primera B Ligi
Valledupar 20:00 Fortaleza Valledupar - Fortaleza takım karşılaştırması ve bahis analizi Valledupar - Fortaleza arasındaki maçlar
Orsomarso 21:00 Llaneros Orsomarso - Llaneros takım karşılaştırması ve bahis analizi Orsomarso - Llaneros arasındaki maçlar
Kongo Cum. - Linafoot
Don Bosco 14:30 V.Club Don Bosco - V.Club takım karşılaştırması ve bahis analizi Don Bosco - V.Club arasındaki maçlar
AS Dragons 14:30 Motema Pembe AS Dragons - Motema Pembe takım karşılaştırması ve bahis analizi AS Dragons - Motema Pembe arasındaki maçlar
Kosta Rika - Liga de Ascenso
Juventud Escazuceña 19:00 San Carlos Juventud Escazuceña - San Carlos takım karşılaştırması ve bahis analizi Juventud Escazuceña - San Carlos arasındaki maçlar
Côte d'Ivoire - Championnat National
Sporting Gagnoa 15:30 Stade d'Abidjan Sporting Gagnoa - Stade d'Abidjan takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Gagnoa - Stade d'Abidjan arasındaki maçlar
San-Pédro 15:30 Tanda San-Pédro - Tanda takım karşılaştırması ve bahis analizi San-Pédro - Tanda arasındaki maçlar
Bassam 18:00 Africa Sports Bassam - Africa Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Bassam - Africa Sports arasındaki maçlar
Hırvatistan - 1. Ligi
Rijeka 17:00 Osijek Rijeka - Osijek takım karşılaştırması ve bahis analizi Rijeka - Osijek arasındaki maçlar
Hırvatistan - 2. Ligi
Varaždin 15:00 Dugopolje Varaždin - Dugopolje takım karşılaştırması ve bahis analizi Varaždin - Dugopolje arasındaki maçlar
Novigrad 15:00 Dinamo Zagreb II Novigrad - Dinamo Zagreb II takım karşılaştırması ve bahis analizi Novigrad - Dinamo Zagreb II arasındaki maçlar
Kustošija 15:00 Lučko Kustošija - Lučko takım karşılaştırması ve bahis analizi Kustošija - Lučko arasındaki maçlar
Hırvatistan - 3. HNL
Belišće 14:30 NK Koprivnica Belišće - NK Koprivnica takım karşılaştırması ve bahis analizi Belišće - NK Koprivnica arasındaki maçlar
Osijek II 14:30 Dakovo-Croatia Osijek II - Dakovo-Croatia takım karşılaştırması ve bahis analizi Osijek II - Dakovo-Croatia arasındaki maçlar
Mladost Ždralovi 14:30 Slavonija Požega Mladost Ždralovi - Slavonija Požega takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Ždralovi - Slavonija Požega arasındaki maçlar
Dubrava Zagreb 14:30 Segesta Sisak Dubrava Zagreb - Segesta Sisak takım karşılaştırması ve bahis analizi Dubrava Zagreb - Segesta Sisak arasındaki maçlar
Krk 14:30 Dugo Selo Krk - Dugo Selo takım karşılaştırması ve bahis analizi Krk - Dugo Selo arasındaki maçlar
Pazinka 14:30 Vrapče Zagreb Pazinka - Vrapče Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Pazinka - Vrapče Zagreb arasındaki maçlar
Opatija 14:30 Vrbovec Opatija - Vrbovec takım karşılaştırması ve bahis analizi Opatija - Vrbovec arasındaki maçlar
Špansko Zagreb 14:30 HAŠK Špansko Zagreb - HAŠK takım karşılaştırması ve bahis analizi Špansko Zagreb - HAŠK arasındaki maçlar
Maksimir Zagreb 14:30 Udarnik Kurilovec Maksimir Zagreb - Udarnik Kurilovec takım karşılaştırması ve bahis analizi Maksimir Zagreb - Udarnik Kurilovec arasındaki maçlar
Zagora 14:30 Urania Baška Voda Zagora - Urania Baška Voda takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagora - Urania Baška Voda arasındaki maçlar
GOŠK Dubrovnik 14:30 Zmaj Blato GOŠK Dubrovnik - Zmaj Blato takım karşılaştırması ve bahis analizi GOŠK Dubrovnik - Zmaj Blato arasındaki maçlar
Slavija Pleternica 14:30 Međimurje Čakovec Slavija Pleternica - Međimurje Čakovec takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavija Pleternica - Međimurje Čakovec arasındaki maçlar
Hrvace 14:30 Imotski Hrvace - Imotski takım karşılaştırması ve bahis analizi Hrvace - Imotski arasındaki maçlar
Jadran LP 14:30 Zadar Jadran LP - Zadar takım karşılaştırması ve bahis analizi Jadran LP - Zadar arasındaki maçlar
Zagorec 14:30 Jadran Poreč Zagorec - Jadran Poreč takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorec - Jadran Poreč arasındaki maçlar
Primorac Stobreč 14:30 Croatia Zmijavci Primorac Stobreč - Croatia Zmijavci takım karşılaştırması ve bahis analizi Primorac Stobreč - Croatia Zmijavci arasındaki maçlar
Vukovar 14:30 Oriolik Oriovac Vukovar - Oriolik Oriovac takım karşılaştırması ve bahis analizi Vukovar - Oriolik Oriovac arasındaki maçlar
Varteks Varaždin 14:30 Bjelovar Varteks Varaždin - Bjelovar takım karşılaştırması ve bahis analizi Varteks Varaždin - Bjelovar arasındaki maçlar
Rudar Labin 15:30 Vinogradar Rudar Labin - Vinogradar takım karşılaştırması ve bahis analizi Rudar Labin - Vinogradar arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Ligi
Omonia Nicosia 15:00 AEL Omonia Nicosia - AEL takım karşılaştırması ve bahis analizi Omonia Nicosia - AEL arasındaki maçlar
Nea Salamis 15:00 Doxa Nea Salamis - Doxa takım karşılaştırması ve bahis analizi Nea Salamis - Doxa arasındaki maçlar
Ermis 16:00 Paphos Ermis - Paphos takım karşılaştırması ve bahis analizi Ermis - Paphos arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Ligi
AE Zakakiou 13:00 PAEEK AE Zakakiou - PAEEK takım karşılaştırması ve bahis analizi AE Zakakiou - PAEEK arasındaki maçlar
Karmiotissa 13:00 Ayia Napa Karmiotissa - Ayia Napa takım karşılaştırması ve bahis analizi Karmiotissa - Ayia Napa arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division
APEP 13:00 Onisilos APEP - Onisilos takım karşılaştırması ve bahis analizi APEP - Onisilos arasındaki maçlar
Akritas 13:00 Olympiada Lympion Akritas - Olympiada Lympion takım karşılaştırması ve bahis analizi Akritas - Olympiada Lympion arasındaki maçlar
ENAD 13:00 Ahironas ENAD - Ahironas takım karşılaştırması ve bahis analizi ENAD - Ahironas arasındaki maçlar
Ormideia 13:00 Elpida Astromeritis Ormideia - Elpida Astromeritis takım karşılaştırması ve bahis analizi Ormideia - Elpida Astromeritis arasındaki maçlar
Ethnikos Latsion 13:00 Digenis Morphou Ethnikos Latsion - Digenis Morphou takım karşılaştırması ve bahis analizi Ethnikos Latsion - Digenis Morphou arasındaki maçlar
Leivadiakós 13:00 Digenis Ypsonas Leivadiakós - Digenis Ypsonas takım karşılaştırması ve bahis analizi Leivadiakós - Digenis Ypsonas arasındaki maçlar
Peyia 13:00 MEAP Nisou Peyia - MEAP Nisou takım karşılaştırması ve bahis analizi Peyia - MEAP Nisou arasındaki maçlar
APEA 13:00 Foinikas Agia Marina APEA - Foinikas Agia Marina takım karşılaştırması ve bahis analizi APEA - Foinikas Agia Marina arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 1. Ligi
Sigma Olomouc 13:00 Baník Ostrava Sigma Olomouc - Baník Ostrava takım karşılaştırması ve bahis analizi Sigma Olomouc - Baník Ostrava arasındaki maçlar
Bohemians 1905 15:00 Vysočina Jihlava Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava takım karşılaştırması ve bahis analizi Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava arasındaki maçlar
Slovácko 15:00 Dukla Praha Slovácko - Dukla Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovácko - Dukla Praha arasındaki maçlar
Mladá Boleslav 16:00 Zlín Mladá Boleslav - Zlín takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladá Boleslav - Zlín arasındaki maçlar
Zbrojovka Brno 18:15 Viktoria Plzeň Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň takım karşılaştırması ve bahis analizi Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 2. Ligi
Olympia Praha 08:15 Frýdek-Místek Olympia Praha - Frýdek-Místek takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympia Praha - Frýdek-Místek arasındaki maçlar
Příbram 15:00 Hradec Králové Příbram - Hradec Králové takım karşılaştırması ve bahis analizi Příbram - Hradec Králové arasındaki maçlar
Táborsko 15:00 Znojmo Táborsko - Znojmo takım karşılaştırması ve bahis analizi Táborsko - Znojmo arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 3. Ligi
Chrudim 08:15 Slavoj Vyšehrad Chrudim - Slavoj Vyšehrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Chrudim - Slavoj Vyšehrad arasındaki maçlar
Písek 08:15 Sokol Brozany Písek - Sokol Brozany takım karşılaştırması ve bahis analizi Písek - Sokol Brozany arasındaki maçlar
Litoměřice 08:30 Benátky nad Jizerou Litoměřice - Benátky nad Jizerou takım karşılaştırması ve bahis analizi Litoměřice - Benátky nad Jizerou arasındaki maçlar
Králův Dvůr 08:30 Loko Vltavín Králův Dvůr - Loko Vltavín takım karşılaştırması ve bahis analizi Králův Dvůr - Loko Vltavín arasındaki maçlar
Sokol Čížová 11:30 Štěchovice Sokol Čížová - Štěchovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol Čížová - Štěchovice arasındaki maçlar
Jiskra Rýmařov 14:00 Uherský Brod Jiskra Rýmařov - Uherský Brod takım karşılaştırması ve bahis analizi Jiskra Rýmařov - Uherský Brod arasındaki maçlar
Líšeň 14:00 Hodonín-Šardice Líšeň - Hodonín-Šardice takım karşılaştırması ve bahis analizi Líšeň - Hodonín-Šardice arasındaki maçlar
Hlučín 14:00 Spartak Hulín Hlučín - Spartak Hulín takım karşılaştırması ve bahis analizi Hlučín - Spartak Hulín arasındaki maçlar
Prostějov 14:00 Vyškov Prostějov - Vyškov takım karşılaştırması ve bahis analizi Prostějov - Vyškov arasındaki maçlar
Ústí nad Orlicí 15:00 Jiskra Domažlice Ústí nad Orlicí - Jiskra Domažlice takım karşılaştırması ve bahis analizi Ústí nad Orlicí - Jiskra Domažlice arasındaki maçlar
Hanácká 17:00 Odra Petřkovice Hanácká - Odra Petřkovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Hanácká - Odra Petřkovice arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 4. Ligi
Chomutov 08:15 Motorlet Praha Chomutov - Motorlet Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Chomutov - Motorlet Praha arasındaki maçlar
Petřín Plzeň 08:15 Slavoj Český Krumlov Petřín Plzeň - Slavoj Český Krumlov takım karşılaştırması ve bahis analizi Petřín Plzeň - Slavoj Český Krumlov arasındaki maçlar
Zbuzany 08:15 Zenit Čáslav Zbuzany - Zenit Čáslav takım karşılaştırması ve bahis analizi Zbuzany - Zenit Čáslav arasındaki maçlar
Čechie Vykáň 08:15 Sokol Živanice Čechie Vykáň - Sokol Živanice takım karşılaştırması ve bahis analizi Čechie Vykáň - Sokol Živanice arasındaki maçlar
Přeštice 08:15 Spartak Soběslav Přeštice - Spartak Soběslav takım karşılaştırması ve bahis analizi Přeštice - Spartak Soběslav arasındaki maçlar
Tatran Rakovník 08:15 FK Louny Tatran Rakovník - FK Louny takım karşılaştırması ve bahis analizi Tatran Rakovník - FK Louny arasındaki maçlar
Neratovice-Byškovice 08:15 Kladno Neratovice-Byškovice - Kladno takım karşılaştırması ve bahis analizi Neratovice-Byškovice - Kladno arasındaki maçlar
Aritma Praha 08:15 Olympie Březová Aritma Praha - Olympie Březová takım karşılaştırması ve bahis analizi Aritma Praha - Olympie Březová arasındaki maçlar
Hrobce 08:15 Slovan Velvary Hrobce - Slovan Velvary takım karşılaştırması ve bahis analizi Hrobce - Slovan Velvary arasındaki maçlar
Letohrad 08:15 FK Pardubice II Letohrad - FK Pardubice II takım karşılaştırması ve bahis analizi Letohrad - FK Pardubice II arasındaki maçlar
Třebíč 14:00 Sokol Tasovice Třebíč - Sokol Tasovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Třebíč - Sokol Tasovice arasındaki maçlar
Nový Jičín 14:00 Šternberk Nový Jičín - Šternberk takım karşılaştırması ve bahis analizi Nový Jičín - Šternberk arasındaki maçlar
Dolní Benešov 14:00 Nové Sady Dolní Benešov - Nové Sady takım karşılaştırması ve bahis analizi Dolní Benešov - Nové Sady arasındaki maçlar
Břeclav 14:00 Strání Břeclav - Strání takım karşılaştırması ve bahis analizi Břeclav - Strání arasındaki maçlar
Bzenec 14:00 Blansko Bzenec - Blansko takım karşılaştırması ve bahis analizi Bzenec - Blansko arasındaki maçlar
Klatovy 15:00 Dobříš Klatovy - Dobříš takım karşılaştırması ve bahis analizi Klatovy - Dobříš arasındaki maçlar
Ostrá 15:00 Sokol Hostouň Ostrá - Sokol Hostouň takım karşılaştırması ve bahis analizi Ostrá - Sokol Hostouň arasındaki maçlar
Arsenal Česká Lípa 15:00 Meteor Praha Arsenal Česká Lípa - Meteor Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Arsenal Česká Lípa - Meteor Praha arasındaki maçlar
Spartak Chrastava 15:00 Jiskra Mšeno Spartak Chrastava - Jiskra Mšeno takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartak Chrastava - Jiskra Mšeno arasındaki maçlar
Vysoké Mýto 15:00 Sokol Kratonohy Vysoké Mýto - Sokol Kratonohy takım karşılaştırması ve bahis analizi Vysoké Mýto - Sokol Kratonohy arasındaki maçlar
Úvaly 15:00 Baník Souš Úvaly - Baník Souš takım karşılaştırması ve bahis analizi Úvaly - Baník Souš arasındaki maçlar
Nový Bor 15:00 Český Brod Nový Bor - Český Brod takım karşılaştırması ve bahis analizi Nový Bor - Český Brod arasındaki maçlar
Doubravka 15:00 Malše Roudné Doubravka - Malše Roudné takım karşılaştırması ve bahis analizi Doubravka - Malše Roudné arasındaki maçlar
Danimarka - Superligaen Ligi
København 14:00 Horsens København - Horsens takım karşılaştırması ve bahis analizi København - Horsens arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
B 93 11:00 HIK B 93 - HIK takım karşılaştırması ve bahis analizi B 93 - HIK arasındaki maçlar
Kolding IF 11:00 Kjellerup Kolding IF - Kjellerup takım karşılaştırması ve bahis analizi Kolding IF - Kjellerup arasındaki maçlar
Aarhus Fremad 12:00 Brønshøj Aarhus Fremad - Brønshøj takım karşılaştırması ve bahis analizi Aarhus Fremad - Brønshøj arasındaki maçlar
Næsby 12:00 Odder Næsby - Odder takım karşılaştırması ve bahis analizi Næsby - Odder arasındaki maçlar
Middelfart 12:00 Næstved Middelfart - Næstved takım karşılaştırması ve bahis analizi Middelfart - Næstved arasındaki maçlar
Lyseng 12:00 Greve Lyseng - Greve takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyseng - Greve arasındaki maçlar
Frem 13:00 Sydvest Frem - Sydvest takım karşılaştırması ve bahis analizi Frem - Sydvest arasındaki maçlar
Hillerød 13:00 Dalum Hillerød - Dalum takım karşılaştırması ve bahis analizi Hillerød - Dalum arasındaki maçlar
Skovshoved 13:00 Jammerbugt Skovshoved - Jammerbugt takım karşılaştırması ve bahis analizi Skovshoved - Jammerbugt arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Kastrup 11:00 Fredensborg BI Kastrup - Fredensborg BI takım karşılaştırması ve bahis analizi Kastrup - Fredensborg BI arasındaki maçlar
FA 2000 11:00 Herlev FA 2000 - Herlev takım karşılaştırması ve bahis analizi FA 2000 - Herlev arasındaki maçlar
Lystrup 11:00 AaB II Lystrup - AaB II takım karşılaştırması ve bahis analizi Lystrup - AaB II arasındaki maçlar
Skanderborg 11:00 Vatanspor Skanderborg - Vatanspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Skanderborg - Vatanspor arasındaki maçlar
Viborg II 12:00 Hedensted Viborg II - Hedensted takım karşılaştırması ve bahis analizi Viborg II - Hedensted arasındaki maçlar
Tårnby 13:00 Skjold Birkerød Tårnby - Skjold Birkerød takım karşılaştırması ve bahis analizi Tårnby - Skjold Birkerød arasındaki maçlar
Varde IF Elite 13:00 VSK Aarhus II Varde IF Elite - VSK Aarhus II takım karşılaştırması ve bahis analizi Varde IF Elite - VSK Aarhus II arasındaki maçlar
Dominik Cumhuriyeti - IV Liga Mayor
Barcelona Dom 20:00 Romana Barcelona Dom - Romana takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Dom - Romana arasındaki maçlar
Don Bosco Jarabacoa 20:00 Atlantico Don Bosco Jarabacoa - Atlantico takım karşılaştırması ve bahis analizi Don Bosco Jarabacoa - Atlantico arasındaki maçlar
Ekvator - Serie A Ligi
MS Aucas 1 - 1 Técnico Universitario Aucas - Técnico Universitario takım karşılaştırması ve bahis analizi Aucas - Técnico Universitario arasındaki maçlar
River Plate 21:00 Universidad Católica River Plate - Universidad Católica takım karşılaştırması ve bahis analizi River Plate - Universidad Católica arasındaki maçlar
El Nacional 23:30 Independiente E El Nacional - Independiente E takım karşılaştırması ve bahis analizi El Nacional - Independiente E arasındaki maçlar
Ekvator - Serie B Ligi
Olmedo 00:30 Fuerza Amarilla Olmedo - Fuerza Amarilla takım karşılaştırması ve bahis analizi Olmedo - Fuerza Amarilla arasındaki maçlar
Clan Juvenil 20:00 Manta Clan Juvenil - Manta takım karşılaştırması ve bahis analizi Clan Juvenil - Manta arasındaki maçlar
Puerto Quito 20:00 América de Quito Puerto Quito - América de Quito takım karşılaştırması ve bahis analizi Puerto Quito - América de Quito arasındaki maçlar
Orense 20:30 Santa Rita Orense - Santa Rita takım karşılaştırması ve bahis analizi Orense - Santa Rita arasındaki maçlar
LDU Portoviejo 21:00 Mushuc Runa LDU Portoviejo - Mushuc Runa takım karşılaştırması ve bahis analizi LDU Portoviejo - Mushuc Runa arasındaki maçlar
Gualaceo 21:00 LDU Loja Gualaceo - LDU Loja takım karşılaştırması ve bahis analizi Gualaceo - LDU Loja arasındaki maçlar
Mısır - 1. Ligi
Tanta 16:00 Al Masry Tanta - Al Masry takım karşılaştırması ve bahis analizi Tanta - Al Masry arasındaki maçlar
Smouha 16:00 El Daklyeh Smouha - El Daklyeh takım karşılaştırması ve bahis analizi Smouha - El Daklyeh arasındaki maçlar
Wadi Degla 16:00 El Entag El Harby Wadi Degla - El Entag El Harby takım karşılaştırması ve bahis analizi Wadi Degla - El Entag El Harby arasındaki maçlar
Nasr 18:15 ENPPI Nasr - ENPPI takım karşılaştırması ve bahis analizi Nasr - ENPPI arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
Bolton 14:00 Wolverhampton Bolton - Wolverhampton takım karşılaştırması ve bahis analizi Bolton - Wolverhampton arasındaki maçlar
Sheffield Wednesday 14:00 Reading Sheffield Wednesday - Reading takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheffield Wednesday - Reading arasındaki maçlar
Bristol 14:00 Hull City Bristol - Hull City takım karşılaştırması ve bahis analizi Bristol - Hull City arasındaki maçlar
Derby County 14:00 Middlesbrough Derby County - Middlesbrough takım karşılaştırması ve bahis analizi Derby County - Middlesbrough arasındaki maçlar
Preston 14:00 Norwich Preston - Norwich takım karşılaştırması ve bahis analizi Preston - Norwich arasındaki maçlar
Brentford 14:00 Queens Park Rangers Brentford - Queens Park Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Brentford - Queens Park Rangers arasındaki maçlar
Ipswich Town 14:00 Aston Villa Ipswich Town - Aston Villa takım karşılaştırması ve bahis analizi Ipswich Town - Aston Villa arasındaki maçlar
Sunderland 14:00 Burton Albion Sunderland - Burton Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Sunderland - Burton Albion arasındaki maçlar
Leeds United 14:00 Barnsley Leeds United - Barnsley takım karşılaştırması ve bahis analizi Leeds United - Barnsley arasındaki maçlar
Birmingham 14:00 Sheffield United Birmingham - Sheffield United takım karşılaştırması ve bahis analizi Birmingham - Sheffield United arasındaki maçlar
Cardiff 18:45 Nottingham Forest Cardiff - Nottingham Forest takım karşılaştırması ve bahis analizi Cardiff - Nottingham Forest arasındaki maçlar
İngiltere - 1. Ligi
Portsmouth 14:00 Charlton Portsmouth - Charlton takım karşılaştırması ve bahis analizi Portsmouth - Charlton arasındaki maçlar
AFC Wimbledon 14:00 Oldham Athletic AFC Wimbledon - Oldham Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Wimbledon - Oldham Athletic arasındaki maçlar
Shrewsbury 14:00 Bury Shrewsbury - Bury takım karşılaştırması ve bahis analizi Shrewsbury - Bury arasındaki maçlar
Scunthorpe 14:00 Walsall Scunthorpe - Walsall takım karşılaştırması ve bahis analizi Scunthorpe - Walsall arasındaki maçlar
Rochdale 14:00 Bradford Rochdale - Bradford takım karşılaştırması ve bahis analizi Rochdale - Bradford arasındaki maçlar
Southend 14:00 Milton Keynes Dons Southend - Milton Keynes Dons takım karşılaştırması ve bahis analizi Southend - Milton Keynes Dons arasındaki maçlar
Northampton 14:00 Plymouth Northampton - Plymouth takım karşılaştırması ve bahis analizi Northampton - Plymouth arasındaki maçlar
Doncaster Rovers 14:00 Oxford United Doncaster Rovers - Oxford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Doncaster Rovers - Oxford United arasındaki maçlar
Gillingham 14:00 Blackpool Gillingham - Blackpool takım karşılaştırması ve bahis analizi Gillingham - Blackpool arasındaki maçlar
Rotherham 14:00 Bristol Rovers Rotherham - Bristol Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Rotherham - Bristol Rovers arasındaki maçlar
Fleetwood Town 14:00 Wigan Fleetwood Town - Wigan takım karşılaştırması ve bahis analizi Fleetwood Town - Wigan arasındaki maçlar
İngiltere - 2. Ligi
Crewe Alexandra 14:00 Morecambe Crewe Alexandra - Morecambe takım karşılaştırması ve bahis analizi Crewe Alexandra - Morecambe arasındaki maçlar
Exeter City 14:00 Crawley Town Exeter City - Crawley Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Exeter City - Crawley Town arasındaki maçlar
Barnet 14:00 Newport County Barnet - Newport County takım karşılaştırması ve bahis analizi Barnet - Newport County arasındaki maçlar
Carlisle 14:00 Luton Town Carlisle - Luton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Carlisle - Luton Town arasındaki maçlar
Cambridge United 14:00 Cheltenham Cambridge United - Cheltenham takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambridge United - Cheltenham arasındaki maçlar
Lincoln 14:00 Colchester Lincoln - Colchester takım karşılaştırması ve bahis analizi Lincoln - Colchester arasındaki maçlar
Mansfield Town 14:00 Port Vale Mansfield Town - Port Vale takım karşılaştırması ve bahis analizi Mansfield Town - Port Vale arasındaki maçlar
Wycombe Wanderers 14:00 Accrington Stanley Wycombe Wanderers - Accrington Stanley takım karşılaştırması ve bahis analizi Wycombe Wanderers - Accrington Stanley arasındaki maçlar
Notts County 14:00 Yeovil Notts County - Yeovil takım karşılaştırması ve bahis analizi Notts County - Yeovil arasındaki maçlar
Swindon 14:00 Grimsby Town Swindon - Grimsby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Swindon - Grimsby Town arasındaki maçlar
Forest Green Rovers 14:00 Chesterfield Forest Green Rovers - Chesterfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Forest Green Rovers - Chesterfield arasındaki maçlar
İngiltere - N L 1 Conference
Eastleigh 11:30 Macclesfield Eastleigh - Macclesfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Eastleigh - Macclesfield arasındaki maçlar
Fylde 14:00 Solihull Moors Fylde - Solihull Moors takım karşılaştırması ve bahis analizi Fylde - Solihull Moors arasındaki maçlar
Dover Athletic 14:00 Gateshead Dover Athletic - Gateshead takım karşılaştırması ve bahis analizi Dover Athletic - Gateshead arasındaki maçlar
Bromley 14:00 Boreham Wood Bromley - Boreham Wood takım karşılaştırması ve bahis analizi Bromley - Boreham Wood arasındaki maçlar
Guiseley 14:00 Woking Guiseley - Woking takım karşılaştırması ve bahis analizi Guiseley - Woking arasındaki maçlar
Hartlepool 14:00 Torquay United Hartlepool - Torquay United takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartlepool - Torquay United arasındaki maçlar
Halifax Town 14:00 Tranmere Rovers Halifax Town - Tranmere Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Halifax Town - Tranmere Rovers arasındaki maçlar
Dagenham & Redbridge 14:00 Maidenhead United Dagenham & Redbridge - Maidenhead United takım karşılaştırması ve bahis analizi Dagenham & Redbridge - Maidenhead United arasındaki maçlar
Ebbsfleet United 14:00 Sutton United Ebbsfleet United - Sutton United takım karşılaştırması ve bahis analizi Ebbsfleet United - Sutton United arasındaki maçlar
Aldershot 14:00 Barrow Aldershot - Barrow takım karşılaştırması ve bahis analizi Aldershot - Barrow arasındaki maçlar
Leyton 14:00 Wrexham Leyton - Wrexham takım karşılaştırması ve bahis analizi Leyton - Wrexham arasındaki maçlar
Chester 14:00 Maidstone United Chester - Maidstone United takım karşılaştırması ve bahis analizi Chester - Maidstone United arasındaki maçlar
İngiltere - N L 2 Conference
York City 14:00 Leamington York City - Leamington takım karşılaştırması ve bahis analizi York City - Leamington arasındaki maçlar
Hemel Hempstead Town 14:00 Eastbourne Borough Hemel Hempstead Town - Eastbourne Borough takım karşılaştırması ve bahis analizi Hemel Hempstead Town - Eastbourne Borough arasındaki maçlar
Oxford City 14:00 Bognor Regis Town Oxford City - Bognor Regis Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Oxford City - Bognor Regis Town arasındaki maçlar
Dartford 14:00 Bath City Dartford - Bath City takım karşılaştırması ve bahis analizi Dartford - Bath City arasındaki maçlar
AFC Telford United 14:00 Gainsborough Trinity AFC Telford United - Gainsborough Trinity takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Telford United - Gainsborough Trinity arasındaki maçlar
Curzon Ashton 14:00 Spennymoor Town Curzon Ashton - Spennymoor Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Curzon Ashton - Spennymoor Town arasındaki maçlar
Salford City 14:00 Boston United Salford City - Boston United takım karşılaştırması ve bahis analizi Salford City - Boston United arasındaki maçlar
Truro City 14:00 Braintree Town Truro City - Braintree Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Truro City - Braintree Town arasındaki maçlar
Concord Rangers 14:00 Poole Town Concord Rangers - Poole Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Concord Rangers - Poole Town arasındaki maçlar
Hungerford Town 14:00 Whitehawk Hungerford Town - Whitehawk takım karşılaştırması ve bahis analizi Hungerford Town - Whitehawk arasındaki maçlar
Wealdstone 14:00 Chippenham Town Wealdstone - Chippenham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Wealdstone - Chippenham Town arasındaki maçlar
Chelmsford City 14:00 Havant & Waterlooville Chelmsford City - Havant & Waterlooville takım karşılaştırması ve bahis analizi Chelmsford City - Havant & Waterlooville arasındaki maçlar
Tamworth 14:00 Chorley Tamworth - Chorley takım karşılaştırması ve bahis analizi Tamworth - Chorley arasındaki maçlar
Southport 14:00 Brackley Town Southport - Brackley Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Southport - Brackley Town arasındaki maçlar
Alfreton Town 14:00 United of Manchester Alfreton Town - United of Manchester takım karşılaştırması ve bahis analizi Alfreton Town - United of Manchester arasındaki maçlar
Welling United 14:00 Weston-super-Mare Welling United - Weston-super-Mare takım karşılaştırması ve bahis analizi Welling United - Weston-super-Mare arasındaki maçlar
St. Albans City 14:00 Hampton & Richmond St. Albans City - Hampton & Richmond takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Albans City - Hampton & Richmond arasındaki maçlar
Bradford Park Avenue 14:00 Harrogate Town Bradford Park Avenue - Harrogate Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Bradford Park Avenue - Harrogate Town arasındaki maçlar
Gloucester City 14:00 East Thurrock United Gloucester City - East Thurrock United takım karşılaştırması ve bahis analizi Gloucester City - East Thurrock United arasındaki maçlar
Blyth Spartans 14:00 Stockport County Blyth Spartans - Stockport County takım karşılaştırması ve bahis analizi Blyth Spartans - Stockport County arasındaki maçlar
North Ferriby United 14:00 Kidderminster Harriers North Ferriby United - Kidderminster Harriers takım karşılaştırması ve bahis analizi North Ferriby United - Kidderminster Harriers arasındaki maçlar
Darlington 1883 14:00 Nuneaton Town Darlington 1883 - Nuneaton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Darlington 1883 - Nuneaton Town arasındaki maçlar
İngiltere - N L 3 Premier Ligi
Wingate & Finchley 11:30 Dorking Wanderers Wingate & Finchley - Dorking Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Wingate & Finchley - Dorking Wanderers arasındaki maçlar
Hendon 13:30 Merstham Hendon - Merstham takım karşılaştırması ve bahis analizi Hendon - Merstham arasındaki maçlar
Farnborough 14:00 Chesham United Farnborough - Chesham United takım karşılaştırması ve bahis analizi Farnborough - Chesham United arasındaki maçlar
Tooting & Mitcham United 14:00 Harlow Town Tooting & Mitcham United - Harlow Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Tooting & Mitcham United - Harlow Town arasındaki maçlar
Warrington Town 14:00 Halesowen Town Warrington Town - Halesowen Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Warrington Town - Halesowen Town arasındaki maçlar
Rushall Olympic 14:00 Witton Albion Rushall Olympic - Witton Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Rushall Olympic - Witton Albion arasındaki maçlar
Enfield Town 14:00 Worthing Enfield Town - Worthing takım karşılaştırması ve bahis analizi Enfield Town - Worthing arasındaki maçlar
Buxton 14:00 Sutton Coldfield Town Buxton - Sutton Coldfield Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Buxton - Sutton Coldfield Town arasındaki maçlar
Gosport Borough 14:00 Frome Town Gosport Borough - Frome Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Gosport Borough - Frome Town arasındaki maçlar
Barwell 14:00 Farsley Barwell - Farsley takım karşılaştırması ve bahis analizi Barwell - Farsley arasındaki maçlar
Lowestoft Town 14:00 Tonbridge Angels Lowestoft Town - Tonbridge Angels takım karşılaştırması ve bahis analizi Lowestoft Town - Tonbridge Angels arasındaki maçlar
Needham Market 14:00 Harrow Borough Needham Market - Harrow Borough takım karşılaştırması ve bahis analizi Needham Market - Harrow Borough arasındaki maçlar
Stratford Town 14:00 Basingstoke Town Stratford Town - Basingstoke Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Stratford Town - Basingstoke Town arasındaki maçlar
Royston Town 14:00 Biggleswade Town Royston Town - Biggleswade Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Royston Town - Biggleswade Town arasındaki maçlar
King's Lynn Town 14:00 St. Neots Town King's Lynn Town - St. Neots Town takım karşılaştırması ve bahis analizi King's Lynn Town - St. Neots Town arasındaki maçlar
Kings Langley 14:00 Weymouth Kings Langley - Weymouth takım karşılaştırması ve bahis analizi Kings Langley - Weymouth arasındaki maçlar
Brightlingsea Regent 14:00 Metropolitan Police Brightlingsea Regent - Metropolitan Police takım karşılaştırması ve bahis analizi Brightlingsea Regent - Metropolitan Police arasındaki maçlar
Leatherhead 14:00 Leiston Leatherhead - Leiston takım karşılaştırması ve bahis analizi Leatherhead - Leiston arasındaki maçlar
Burgess Hill Town 14:00 Staines Town Burgess Hill Town - Staines Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Burgess Hill Town - Staines Town arasındaki maçlar
Dunstable Town 14:00 St Ives Town Dunstable Town - St Ives Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Dunstable Town - St Ives Town arasındaki maçlar
Margate 14:00 Billericay Town Margate - Billericay Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Margate - Billericay Town arasındaki maçlar
Lancaster City 14:00 Stourbridge Lancaster City - Stourbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Lancaster City - Stourbridge arasındaki maçlar
Stafford Rangers 14:00 SL Aquaforce Stafford Rangers - SL Aquaforce takım karşılaştırması ve bahis analizi Stafford Rangers - SL Aquaforce arasındaki maçlar
Thurrock 14:00 Kingstonian Thurrock - Kingstonian takım karşılaştırması ve bahis analizi Thurrock - Kingstonian arasındaki maçlar
Hednesford Town 14:00 Mickleover Sports Hednesford Town - Mickleover Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Hednesford Town - Mickleover Sports arasındaki maçlar
Redditch United 14:00 Tiverton Town Redditch United - Tiverton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Redditch United - Tiverton Town arasındaki maçlar
Stalybridge Celtic 14:00 Coalville Town Stalybridge Celtic - Coalville Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Stalybridge Celtic - Coalville Town arasındaki maçlar
Dorchester Town 14:00 Slough Town Dorchester Town - Slough Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Dorchester Town - Slough Town arasındaki maçlar
Ashton United 14:00 Nantwich Town Ashton United - Nantwich Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Ashton United - Nantwich Town arasındaki maçlar
Banbury United 14:00 Merthyr Town Banbury United - Merthyr Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Banbury United - Merthyr Town arasındaki maçlar
Grantham Town 14:00 Altrincham Grantham Town - Altrincham takım karşılaştırması ve bahis analizi Grantham Town - Altrincham arasındaki maçlar
Hitchin Town 14:00 Bishop's Stortford Hitchin Town - Bishop's Stortford takım karşılaştırması ve bahis analizi Hitchin Town - Bishop's Stortford arasındaki maçlar
Marine 14:00 Whitby Town Marine - Whitby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Marine - Whitby Town arasındaki maçlar
Matlock Town 14:00 Workington Matlock Town - Workington takım karşılaştırması ve bahis analizi Matlock Town - Workington arasındaki maçlar
Folkestone Invicta 14:00 Dulwich Hamlet Folkestone Invicta - Dulwich Hamlet takım karşılaştırması ve bahis analizi Folkestone Invicta - Dulwich Hamlet arasındaki maçlar
Hereford FC 14:00 Kettering Town Hereford FC - Kettering Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Hereford FC - Kettering Town arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
Taunton Town 14:00 Bristol Manor Farm Taunton Town - Bristol Manor Farm takım karşılaştırması ve bahis analizi Taunton Town - Bristol Manor Farm arasındaki maçlar
Tilbury 14:00 Dereham Town Tilbury - Dereham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Tilbury - Dereham Town arasındaki maçlar
Soham Town Rangers 14:00 Bowers & Pitsea Soham Town Rangers - Bowers & Pitsea takım karşılaştırması ve bahis analizi Soham Town Rangers - Bowers & Pitsea arasındaki maçlar
Norwich United 14:00 AFC Sudbury Norwich United - AFC Sudbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Norwich United - AFC Sudbury arasındaki maçlar
Mildenhall Town FC 14:00 Canvey Island Mildenhall Town FC - Canvey Island takım karşılaştırması ve bahis analizi Mildenhall Town FC - Canvey Island arasındaki maçlar
Maldon & Tiptree 14:00 Cheshunt Maldon & Tiptree - Cheshunt takım karşılaştırması ve bahis analizi Maldon & Tiptree - Cheshunt arasındaki maçlar
Hertford Town 14:00 Barking Hertford Town - Barking takım karşılaştırması ve bahis analizi Hertford Town - Barking arasındaki maçlar
Haringey Borough 14:00 Witham Town Haringey Borough - Witham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Haringey Borough - Witham Town arasındaki maçlar
Grays Athletic 14:00 Heybridge Swifts Grays Athletic - Heybridge Swifts takım karşılaştırması ve bahis analizi Grays Athletic - Heybridge Swifts arasındaki maçlar
Brentwood Town 14:00 Romford Brentwood Town - Romford takım karşılaştırması ve bahis analizi Brentwood Town - Romford arasındaki maçlar
Waltham Abbey 14:00 Potters Bar Town Waltham Abbey - Potters Bar Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Waltham Abbey - Potters Bar Town arasındaki maçlar
Uxbridge 14:00 Moneyfields Uxbridge - Moneyfields takım karşılaştırması ve bahis analizi Uxbridge - Moneyfields arasındaki maçlar
Northwood 14:00 Thame United Northwood - Thame United takım karşılaştırması ve bahis analizi Northwood - Thame United arasındaki maçlar
Ware 14:00 Bury Town Ware - Bury Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Ware - Bury Town arasındaki maçlar
Atherton Collieries 14:00 Tadcaster Albion Atherton Collieries - Tadcaster Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Atherton Collieries - Tadcaster Albion arasındaki maçlar
Brighouse Town 14:00 Prescot Cables Brighouse Town - Prescot Cables takım karşılaştırması ve bahis analizi Brighouse Town - Prescot Cables arasındaki maçlar
Paulton Rovers 14:00 Yate Town Paulton Rovers - Yate Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Paulton Rovers - Yate Town arasındaki maçlar
Winchester City 14:00 North Leigh Winchester City - North Leigh takım karşılaştırması ve bahis analizi Winchester City - North Leigh arasındaki maçlar
Salisbury 14:00 Didcot Town Salisbury - Didcot Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Salisbury - Didcot Town arasındaki maçlar
Skelmersdale United 14:00 South Shields Skelmersdale United - South Shields takım karşılaştırması ve bahis analizi Skelmersdale United - South Shields arasındaki maçlar
Ramsbottom United 14:00 Droylsden Ramsbottom United  - Droylsden takım karşılaştırması ve bahis analizi Ramsbottom United  - Droylsden arasındaki maçlar
Radcliffe Borough 14:00 Ossett Town Radcliffe Borough - Ossett Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Radcliffe Borough - Ossett Town arasındaki maçlar
Ossett Albion 14:00 Bamber Bridge Ossett Albion - Bamber Bridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Ossett Albion - Bamber Bridge arasındaki maçlar
Mossley 14:00 Hyde Mossley - Hyde takım karşılaştırması ve bahis analizi Mossley - Hyde arasındaki maçlar
Kendal Town 14:00 Glossop North End FC Kendal Town - Glossop North End FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Kendal Town - Glossop North End FC arasındaki maçlar
Goole 14:00 Trafford Goole - Trafford takım karşılaştırması ve bahis analizi Goole - Trafford arasındaki maçlar
Colwyn Bay 14:00 Clitheroe Colwyn Bay - Clitheroe takım karşılaştırması ve bahis analizi Colwyn Bay - Clitheroe arasındaki maçlar
Colne 14:00 Scarborough Athletic Colne - Scarborough Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Colne - Scarborough Athletic arasındaki maçlar
Kempston Rovers 14:00 Arlesey Town Kempston Rovers - Arlesey Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Kempston Rovers - Arlesey Town arasındaki maçlar
Hanwell Town 14:00 Marlow Hanwell Town - Marlow takım karşılaştırması ve bahis analizi Hanwell Town - Marlow arasındaki maçlar
Egham Town 14:00 Fleet Town Egham Town - Fleet Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Egham Town - Fleet Town arasındaki maçlar
Corinthian-Casuals 14:00 Herne Bay Corinthian-Casuals - Herne Bay takım karşılaştırması ve bahis analizi Corinthian-Casuals - Herne Bay arasındaki maçlar
Chipstead 14:00 Ashford United Chipstead - Ashford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Chipstead - Ashford United arasındaki maçlar
Stocksbridge Park Steels 14:00 Peterborough Sports Stocksbridge Park Steels - Peterborough Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Stocksbridge Park Steels - Peterborough Sports arasındaki maçlar
Spalding United 14:00 Leek Town Spalding United - Leek Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Spalding United - Leek Town arasındaki maçlar
Sheffield 14:00 Bedworth United Sheffield - Bedworth United takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheffield - Bedworth United arasındaki maçlar
Romulus 14:00 Stamford Romulus - Stamford takım karşılaştırması ve bahis analizi Romulus - Stamford arasındaki maçlar
Loughborough Dynamo 14:00 Newcastle Town Loughborough Dynamo - Newcastle Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Loughborough Dynamo - Newcastle Town arasındaki maçlar
Gresley 14:00 Frickley Athletic Gresley - Frickley Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Gresley - Frickley Athletic arasındaki maçlar
Corby Town 14:00 Market Drayton Town Corby Town - Market Drayton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Corby Town - Market Drayton Town arasındaki maçlar
Cleethorpes Town 14:00 Chasetown Cleethorpes Town - Chasetown takım karşılaştırması ve bahis analizi Cleethorpes Town - Chasetown arasındaki maçlar
Carlton Town 14:00 Alvechurch Carlton Town - Alvechurch takım karşılaştırması ve bahis analizi Carlton Town - Alvechurch arasındaki maçlar
Belper Town 14:00 Kidsgrove Athletic Belper Town - Kidsgrove Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Belper Town - Kidsgrove Athletic arasındaki maçlar
East Grinstead Town 14:00 Hythe Town East Grinstead Town - Hythe Town takım karşılaştırması ve bahis analizi East Grinstead Town - Hythe Town arasındaki maçlar
Faversham Town 14:00 Lewes Faversham Town - Lewes takım karşılaştırması ve bahis analizi Faversham Town - Lewes arasındaki maçlar
Greenwich Borough 14:00 Hastings United Greenwich Borough - Hastings United takım karşılaştırması ve bahis analizi Greenwich Borough - Hastings United arasındaki maçlar
Cambridge City 14:00 AFC Rushden & Diamonds Cambridge City - AFC Rushden & Diamonds takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambridge City - AFC Rushden & Diamonds arasındaki maçlar
Bedford Town 14:00 AFC Dunstable Bedford Town - AFC Dunstable takım karşılaştırması ve bahis analizi Bedford Town - AFC Dunstable arasındaki maçlar
Beaconsfield SYCOB 14:00 Hayes & Yeading United Beaconsfield SYCOB - Hayes & Yeading United takım karşılaştırması ve bahis analizi Beaconsfield SYCOB - Hayes & Yeading United arasındaki maçlar
Barton Rovers 14:00 Aylesbury Barton Rovers - Aylesbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Barton Rovers - Aylesbury arasındaki maçlar
Aylesbury United 14:00 Chalfont St Peter Aylesbury United - Chalfont St Peter takım karşılaştırması ve bahis analizi Aylesbury United - Chalfont St Peter arasındaki maçlar
Ashford Town (Middlesex) 14:00 Hartley Wintney Ashford Town (Middlesex) - Hartley Wintney takım karşılaştırması ve bahis analizi Ashford Town (Middlesex) - Hartley Wintney arasındaki maçlar
Whyteleafe 14:00 Thamesmead Town Whyteleafe - Thamesmead Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Whyteleafe - Thamesmead Town arasındaki maçlar
Walton Casuals 14:00 Cray Wanderers Walton Casuals - Cray Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Walton Casuals - Cray Wanderers arasındaki maçlar
VCD Athletic 14:00 Horsham VCD Athletic - Horsham takım karşılaştırması ve bahis analizi VCD Athletic - Horsham arasındaki maçlar
South Park 14:00 Molesey South Park  - Molesey takım karşılaştırması ve bahis analizi South Park  - Molesey arasındaki maçlar
Sittingbourne 14:00 Carshalton Athletic Sittingbourne - Carshalton Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Sittingbourne - Carshalton Athletic arasındaki maçlar
Shoreham 14:00 Ramsgate Shoreham - Ramsgate takım karşılaştırması ve bahis analizi Shoreham - Ramsgate arasındaki maçlar
Basford United 14:00 Lincoln United Basford United - Lincoln United takım karşılaştırması ve bahis analizi Basford United - Lincoln United arasındaki maçlar
İngiltere - FA Cup
Manchester United 16:15 Tottenham Manchester United - Tottenham takım karşılaştırması ve bahis analizi Manchester United - Tottenham arasındaki maçlar
Estonya - Meistriliiga
Tulevik 10:00 Flora Tulevik - Flora takım karşılaştırması ve bahis analizi Tulevik - Flora arasındaki maçlar
Kuressaare 10:00 Nõmme Kalju Kuressaare - Nõmme Kalju takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuressaare - Nõmme Kalju arasındaki maçlar
Trans 13:00 Tallinna Kalev Trans - Tallinna Kalev takım karşılaştırması ve bahis analizi Trans - Tallinna Kalev arasındaki maçlar
Estonya - Esiliiga
Elva 10:00 Levadia II Elva - Levadia II takım karşılaştırması ve bahis analizi Elva - Levadia II arasındaki maçlar
Welco Elekter 10:00 Rakvere Tarvas Welco Elekter - Rakvere Tarvas takım karşılaştırması ve bahis analizi Welco Elekter - Rakvere Tarvas arasındaki maçlar
Estonya - Esiliiga B
Nõmme United 10:00 Võru Nõmme United - Võru takım karşılaştırması ve bahis analizi Nõmme United - Võru arasındaki maçlar
Estonya - II Liiga
Sillamäe Kalev 10:00 JK Piraaja Sillamäe Kalev - JK Piraaja takım karşılaştırması ve bahis analizi Sillamäe Kalev - JK Piraaja arasındaki maçlar
Paide III 11:00 FC Otepää Paide III - FC Otepää takım karşılaştırması ve bahis analizi Paide III - FC Otepää arasındaki maçlar
Tõrva 15:30 Tallinna Kalev III Tõrva - Tallinna Kalev III takım karşılaştırması ve bahis analizi Tõrva - Tallinna Kalev III arasındaki maçlar
Etopya - Premier League
Dedebit 13:00 Mekelle Kenema Dedebit - Mekelle Kenema takım karşılaştırması ve bahis analizi Dedebit - Mekelle Kenema arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 1. deild
B68 14:00 NSÍ II B68 - NSÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi B68 - NSÍ II arasındaki maçlar
B71 14:00 TB / FCS / Royn II B71 - TB / FCS / Royn II takım karşılaştırması ve bahis analizi B71 - TB / FCS / Royn II arasındaki maçlar
Skála II 14:00 KÍ II Skála II - KÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi Skála II - KÍ II arasındaki maçlar
ÍF 14:30 HB II ÍF - HB II takım karşılaştırması ve bahis analizi ÍF - HB II arasındaki maçlar
Giza / Hoyvík 15:00 Víkingur II Giza / Hoyvík - Víkingur II takım karşılaştırması ve bahis analizi Giza / Hoyvík - Víkingur II arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 2. Deild
B36 II 14:00 07 Vestur II B36 II - 07 Vestur II takım karşılaştırması ve bahis analizi B36 II - 07 Vestur II arasındaki maçlar
Undrid 16:00 KÍ III Undrid - KÍ III takım karşılaştırması ve bahis analizi Undrid - KÍ III arasındaki maçlar
B68 II 17:00 EB / Streymur II B68 II - EB / Streymur II takım karşılaştırması ve bahis analizi B68 II - EB / Streymur II arasındaki maçlar
ÍF II 17:00 AB II ÍF II - AB II takım karşılaştırması ve bahis analizi ÍF II - AB II arasındaki maçlar
Finlandiya - 1. Ligi Veikkausliiga
Inter Turku 13:00 TPS Inter Turku - TPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Inter Turku - TPS arasındaki maçlar
Lahti 13:00 Ilves Lahti - Ilves takım karşılaştırması ve bahis analizi Lahti - Ilves arasındaki maçlar
HJK 13:00 KuPS HJK - KuPS takım karşılaştırması ve bahis analizi HJK - KuPS arasındaki maçlar
SJK 13:00 Honka SJK - Honka takım karşılaştırması ve bahis analizi SJK - Honka arasındaki maçlar
Finlandiya - Kolmonen
I-Kissat 08:30 NoPS I-Kissat - NoPS takım karşılaştırması ve bahis analizi I-Kissat - NoPS arasındaki maçlar
TuWe 10:00 TOVE TuWe - TOVE takım karşılaştırması ve bahis analizi TuWe - TOVE arasındaki maçlar
Rollon Pojat 11:00 Santa Claus Rollon Pojat - Santa Claus takım karşılaştırması ve bahis analizi Rollon Pojat - Santa Claus arasındaki maçlar
PIF 12:00 Åland PIF - Åland takım karşılaştırması ve bahis analizi PIF - Åland arasındaki maçlar
Ponnistajat 12:00 Futura Ponnistajat - Futura takım karşılaştırması ve bahis analizi Ponnistajat - Futura arasındaki maçlar
Boda 12:00 Wolves Boda - Wolves takım karşılaştırması ve bahis analizi Boda - Wolves arasındaki maçlar
PS Kemi II Ert JS Hercules II PS Kemi II - JS Hercules II takım karşılaştırması ve bahis analizi PS Kemi II - JS Hercules II arasındaki maçlar
Fransa - 2. Ligi
Nancy 13:00 Auxerre Nancy - Auxerre takım karşılaştırması ve bahis analizi Nancy - Auxerre arasındaki maçlar
Fransa - National Ligi
Béziers 13:00 Laval Béziers - Laval takım karşılaştırması ve bahis analizi Béziers - Laval arasındaki maçlar
Fransa - CFA
Boulogne-Billancourt 13:00 Vitré Boulogne-Billancourt - Vitré takım karşılaştırması ve bahis analizi Boulogne-Billancourt - Vitré arasındaki maçlar
Olympique Lyonnais II 14:00 PSG II Olympique Lyonnais II - PSG II takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Lyonnais II - PSG II arasındaki maçlar
Monaco II 14:00 Colomiers Monaco II - Colomiers takım karşılaştırması ve bahis analizi Monaco II - Colomiers arasındaki maçlar
Bastia-Borgo 15:00 Furiani Agliani Bastia-Borgo - Furiani Agliani takım karşılaştırması ve bahis analizi Bastia-Borgo - Furiani Agliani arasındaki maçlar
Schiltigheim 15:00 Belfort Schiltigheim - Belfort takım karşılaştırması ve bahis analizi Schiltigheim - Belfort arasındaki maçlar
Le Havre II 15:00 Stade Rennes II Le Havre II - Stade Rennes II takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Havre II - Stade Rennes II arasındaki maçlar
Villefranche 15:00 Andrézieux Villefranche - Andrézieux takım karşılaştırması ve bahis analizi Villefranche - Andrézieux arasındaki maçlar
Olympique Marseille II 16:00 Mont-de-Marsan Olympique Marseille II - Mont-de-Marsan takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Marseille II - Mont-de-Marsan arasındaki maçlar
Annecy 16:00 Le Puy Annecy - Le Puy takım karşılaştırması ve bahis analizi Annecy - Le Puy arasındaki maçlar
Saint-Louis Neuweg 16:00 Jura Sud Saint-Louis Neuweg - Jura Sud takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Louis Neuweg - Jura Sud arasındaki maçlar
Saint-Malo 16:00 Stade Briochin Saint-Malo - Stade Briochin takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Malo - Stade Briochin arasındaki maçlar
Grasse 16:00 Hyères Grasse - Hyères takım karşılaştırması ve bahis analizi Grasse - Hyères arasındaki maçlar
St-Pryvé St-Hilaire 16:00 Granville St-Pryvé St-Hilaire - Granville takım karşılaştırması ve bahis analizi St-Pryvé St-Hilaire - Granville arasındaki maçlar
Stade Bordelais 16:00 Tarbes Stade Bordelais - Tarbes takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Bordelais - Tarbes arasındaki maçlar
Reims II 16:00 Sedan Reims II - Sedan takım karşılaştırması ve bahis analizi Reims II - Sedan arasındaki maçlar
Drancy 16:00 Arras Drancy - Arras takım karşılaştırması ve bahis analizi Drancy - Arras arasındaki maçlar
Romorantin 16:00 Chartres Romorantin - Chartres takım karşılaştırması ve bahis analizi Romorantin - Chartres arasındaki maçlar
Mantes 16:00 Fontenay Mantes - Fontenay takım karşılaştırması ve bahis analizi Mantes - Fontenay arasındaki maçlar
Sète 16:00 Bergerac